PSK Liberec Frýdlant

10:3 (1:0, 5:2, 4:1)

Do zápasu vstoupili hosté povzbuzeni výhrou z minulého víkendu, a tak, ačkoliv oslabeni o tři hráče základní sestavy, hráli velmi suverénně a první třetinu dokonce vyhráli na počet střel. Na branky však prohráli 1:0, a to hlavně díky skvělému výkonu staronové posily v brance týmu PSK Pyrochty. Ve druhé třetině ještě domácí hráči zvýšili tempo a hostům trochu docházely síly, takže střelci PSK přidali dalších pět gólů. Hosté si sice vytvořili nějaké šance, ale domácí brankář pustil za svá záda pouze dvě branky. Třetí třetina se podobala té druhé a s chutí střílející domácí připojili další čtyři branky a dočkali se svého prvního dvouciferného výsledku v této sezóně. Hosté z Frýdlantu skórovali pouze jednou a odvezli si z libereckého ledu vysokou porážku, která však úplně neodpovídala jejich předvedenému výkonu.

Branky: 8. Baran (Beníšek), 27. Beníšek (Baran), 28. K. Šebesta (Kotrč), 37. Černý (K. Šebesta, Kotrč), 38. Smetaník (H. Zákoutský, Ubry), 39. Češka (Francl, H. Šebesta), 44. Beníšek (Francl, Češka), 46. Beníšek (Češka), 49. J. Zákoutský (Češka, Beníšek), 50. Kotrč (Vozka, K. Šebesta) 19. Hodač (Mikyska, Šír), 40. Pejchar (Čáp), 46. Šír (Pešek, Kolmann). Rozhodčí: Kajínek L. Podrazil, R. Podrazil. Vyloučení: 6:6, využití: 3:1, v oslabení: 2:0, střely na branku: 41:28. PSK Liberec: Pyrochta H. Zákoutský Francl, Číž Ubry (41. Vozka), J. Zákoutský H. Šebesta, Kotrč Černý K. Šebesta, Šostý Maděra Smetaník, Beníšek Češka Baran. Trenér: Jaroslav Kolařík. Frýdlant: Sýkora (44. Prošek), Kolmann, Heinzl, Pešek, Mikan, Pejchar, Šír, Smetana, Vološín, J. Peřina, Hodač, Mikyska, Čáp, Šlejtr. Trenér: Jiří Mikoláš.

Lomnice nad Popelkou

VTJ Ještěd Liberec

3:6 (0:1, 2:0, 1:5)

Přestože domácí mládí vedlo v utkání nadějně 3:1, nedokázalo v závěrečných minutách čelit tlaku vojska. Jakoby si VTJ Ještěd načasovala údery a pěti ranami složila Lomnici tvrdě k zemi.

Branky a nahrávky: 22. Maryška (Rutkovský, Vala), 27. Syrovátka (Drahoňovský), 41. Drahoňovský (Junek, Syrovátka) 17. Herda (Šnajdr), 42. Duda (Horáček, Bláha), 43. Šnajdr (Valenta, Bláha), 48. Herda (Burkoň, Psota), 57. Bláha (Šnajdr), 60. Herda. Rozhodčí: Hladík Hejl, Novák ml. Vyloučení: 6:12, navíc: Košťák, Rutkovský, Sehnoutek Psota 10 min. Využití: 1:0, v oslabení: 0:2. Liberec: Tomíček Burkoň, Herda, Urban, Šnajdr, Horáček, Valenta, Psota, Bláha, Novotný, Jarolím, Chládek, Duda, Svoboda.

Další utkání odehraje tým PSK Liberec v městském derby proti VTJ Liberec v neděli 6. ledna od 18 hodin ve Svijanské aréně. Frýdlant hraje v Lomnici.