Slavoj Liberec - Lomnice nad Popelkou 3:6 (0:3, 1:2, 2:1).

Vstup do zápasu byl pro Lomnici parádní. V 6. minutě už vedla 0:3. Skóre otevřel Drahoňovský po přihrávce Junka. O minutu později při hře pět na čtyři našel Martinec Knapa a o další dvě minuty později opět v přesilovce skóroval Ješko po přihrávce Sehnoutka. Navíc domácí gólman Tomíček vykryl trestné střílení Rudiše.

Ve druhé třetině přidal dvě branky Junek po přihrávkách Martince a Drahoňovského. Šebesta snížil střelou do levého horního rohu a stav po druhé třetině byl 5:1 pro hosty.

Začátek třetí části patřil domácím. Během pěti minut dali dva góly. Nejprve Šesták po zpětné přihrávce Šebesty a poté z přesilovky Tomíček po přihrávce Beránka. Definitivní podobu skóre 3:6 prvního finálového zápasu určil Knap, který nadvakrát poslal kotouč za záda Tomíčka po přihrávce Lemfelda.

Branky: 31. Jakub Šebesta (Jakub Šesták), 43. Jakub Šesták (Jakub Šebesta, Jarolím), 45. V. Tomíček (Beránek) 3. Drahoňovský (Junek), 4. Knap (Martinec), 6. Ješko (Sehnoutek), 28. Junek (Martinec), 38. Junek (Drahoňovský), 55. Knap (Lemfeld). Rozhodčí: Kajínek L. Mizera, D. Mizera. Vyloučení: 12:9, využití: 1:3, oslabení: 0:1. Diváků: 200.

Finále se stěhuje do Lomnice, kde Slavoj nastoupí v sobota 5. března od 18 hodin a pokud vyhraje, bude hrát třetí zápas hned v neděli 6. března od 18 hodin.