Pro děti bude v prostorách Tipsport arény připraveno mnoho soutěží a her. Na ochozu si malí i velcí návštěvníci mohou vyzkoušet střelbu na branku nebo Stiga hokej a k dispozici bude také skákací hrad. Děti, které přijdou v masce tygříka, se mohou zapojit do soutěže „O nejhezčí Tygří masku", jejíž výsledky budou vyhlášeny ve II. přestávce utkání. Každý dětský fanoušek, který na utkání zavítá, navíc obdrží také jednu vstupenku do Dinoparku.

Součástí programu rodinného utkání je také akce nazvaná „Plyšáci na led!" Pokud mají fanoušci doma již nepotřebné plyšáky, v přestávce po I. třetině je mohou vhodit na ledovou plochu. Hračky poté poputují do dětských domovů a dalších dobročinných organizací, které hráči Bílých Tygrů pravidelně navštěvují.

Aktuální extraligový ročník je prvním, ve kterém se hokejisté utkávají o novou trofej pro mistra republiky Pohár T. G. Masaryka. Originál poháru bude v rámci utkání vystaven na ochozu areny nedaleko infopultu a fanoušci tak mají jedinečnou příležitost prohlédnout si zblízka novou nejcennější trofej.