Stejně jako v uplynulém soutěžním ročníku budou v prodeji vždy tři po sobě jdoucí domácí utkání. Na úvod sezóny je tedy v nabídce hned trojice atraktivních duelů. Stejně jako loni otevírají Tygři sezónu na domácím ledě, tentokrát proti Kladnu. Poté se v Tipsport areně představí Pardubice a hned vzápětí nováček z Mladé Boleslavi. Vzhledem k atraktivitě soupeřů se očekává na startu sezony o vstupenky velký zájem.

Vedení libereckého klubu přichází pouze s několika kosmetickými změnami oproti již zaběhlému systému.

Držitelé průkazu ZTP budou mít slevu 30% na vstupném bez ohledu na cenovou kategorii. Majitelé průkazu ZTP/P včetně doprovázející osoby mají možnost získat zdarma své místo v omezené kapacitě mezi sektorem pro fanklub stání a sezení. Pro oba typy slev platí, že si vstupenku mohou pořídit výhradně na pokladnách v Rotundě v areálu Tipsport areny.

Ve spolupráci s Fanklubem došlo k domluvě již před zápasy play off a spolupráce se osvědčila. Od začátku letošní sezony bude moci vstupenku do sektoru Fanklub – stání zakoupit pouze člen Fanklubu po předložení členské průkazky. Opět to bude možné výhradně u pokladen v Rotundě v areálu Tipsport areny.

V ostatních případech zůstal systém slev stejný jako v uplynulém ročníku: Rodinné karty: Rodiny s dětmi mohou vybírat z pěti různých variant podle počtu dospělých a dětí menších než 140 cm. V nabídce jsou stejně jako loni místa ve druhé a třetí cenové kategorii.

Vstupenky je nutné zakoupit najednou a taktéž do haly před samotným zápasem musí vstoupit celá skupina společně. Kontrola výšky dětí bude prováděna u vstupu do Tipsport areny pomocí nálepky v přesné výšce 140 cm.

Další informace na stránkách www.hcbilitygri.cz. Dnes od 17.00 se v Tipsport areně hraje přípravné utkání Liberec – Litvínov. (šh, jsj)