Naskýtá se tedy ta pravá příležitost vyrazit na hokej spolu se svými nejmenšími ratolestmi, zvlášť když děti do 140 cm výšky budou mít vstup na utkání zcela zdarma (je ovšem nutné vyzvednout si na Rotundě areny vstupenku s nulovou hodnotou).

Pro nejmenší bude při vstupu do areny připraven malý dárek v podobě „fandících bang-bangů" a nejlepší malí fandové pak budou v závěru utkání rovněž oceněni. Rodiče dostanou jednorázový voucher, který jim zajistí 25% slevu na vybraný kus dětského zboží ve fanshopu Bílých Tygrů.

Pro děti bude v prostorách Home Credit Areny připraveno mnoho soutěží a her. Na ochozu si malí i velcí návštěvníci mohou vyzkoušet střelbu na hokejovou branku, Stiga hokej, nebo se pomalovat tygřími válečnými barvami. K dispozici bude také fotograf, díky kterému si z utkání můžete odnést snímek s tygřími maskoty či roztleskávačkami. Chybět nebudou ani tradiční přestávkové soutěže na ledě a speciální hudební playlist.

Na programu bude také autogramiáda vybraných hráčů, dětská módní přehlídka a exhibiční utkání nejmenších Bílých Tygrů.

Od nového kalendářního roku jezdí Bílí Tygři v novém autobuse se speciální a výraznou grafikou. Na nedělním utkání budou mít fanoušci jedinečnou možnost prohlédnout si exteriér i interiér autobusu zblízka a případně se u něho také vyfotografovat. Autobus bude přistaven u vchodu A1 od 14 hodin.