Brankář Jiří Stejskal měl o sportu, kterému se bude věnovat, brzy jasno. Vzhledem k tomu, že jeho děda hrával za Jindřichův Hradec a táta za Slavii Praha, bylo zřejmé, že se i Jiří Stejskal stane hokejistou. Nejprve ale začal hrát v poli, posléze se od přípravky stal gólmanem.

V mládežnických kategoriích nastupoval Kužel, jak byl spoluhráči přezdíván, za Slavii Praha, kde působil od přípravky až do dorostu. Z Edenu si odskočil do Klášterce nad Ohří a i když věkem spadal ještě k juniorům, zachytal si druhou ligu dospělých za Kobru Praha. Pod Ještěd dorazil Stejskal na základě intervence trenéra Vladimíra Čermáka, který jej přivedl do juniorky.

Někdejší brankář Bílých Tygrů Liberec Milan Hnilička.
Pohled do historie: Maskovaní Tygři – Milan Hnilička

Kromě dresu Bílých Tygrů ještě nastupoval také v sousedním Jablonci. Vlkům pomohl třikrát za sebou postoupit do play-off. Mezitím v sezoně 2004/2005 odchytal i svůj první zápas v české nejvyšší soutěži. Tehdejší jednička Milan Hnilička se na podzim zranil, a tak jeho místo zaujal náhradník Pavel Falta, přičemž se Jiří Stejskal posunul na pozici druhého brankáře.

Dne 22. října 2004 v domácím utkání proti Pardubicím musel ve 3. minutě Pavel Falta opustit branku z důvodu technických problémů s výstrojí. Na dvě minuty se na led dostal Jiří Stejskal. K druhému duelu nastoupil na konci základní části ročníku 2004/2005, ve Zlíně odchytal celý mač a pomohl Bílým Tygrům k vítězství.

Někdejší brankář Bílých Tygrů Oldřich Svoboda v televizním utkání s Vítkovicemi.
Pohled do historie: Maskovaní Tygři – Oldřich Svoboda

Na další sezonu se vrátil zpět do Jablonce, se kterým znovu prošel do play-off. Následně si vyzkoušel angažmá v prvoligové Kadani a v Liberci znovu nakoukl i do extraligy. Stejskalovi se dařilo i v osobním životě, protože se 5. července 2008 oženil. Nadále zůstal v Kadani, ale v další sezoně už působil především v Benátkách nad Jizerou.

V tomto středočeském městě vydržel od roku 2008 s přestávkami do roku 2018. Občas ještě vypomáhal v extraligovém Liberci a hrál i ve druholigovém Jablonci.

Brankář Zdeněk Šmíd v dresu Plzně.
Pohled do historie: Maskovaní Tygři – Zdeněk Šmíd
Někdejší brankář Bílých Tygrů Jan Koťátko.
Pohled do historie: Maskovaní Tygři – Jan Koťátko
Bývalý liberecký brankář Pavel Falta.
Pohled do historie: Maskovaní Tygři – Pavel Falta