Na plzeňském zimním stadionu je mediální mixzóna umístěna mezi střídačkami, přímo pod fanoušky domácího celku. Ten zvítězil v prodloužení 2:1, a tak by se dalo čekat, že fanoušci budou spokojení. Jeden z nich měl přesto potřebu vylévat si svou zlost na libereckém rychlíkovi.

"Ty simulante. Ku*vy vole," křičel vulgárně domácí příznivec směrem dolů z tribuny. Oscara Flynna to nechávalo chladným, pouze zvedl hlavu a prohodil: "Ještě něco?". Jenže ani to nezastavilo toto individuum, které pokračovalo ve sprostých nadávkách dále. "„Moc nečum, vole. Furt padáte, přitom máte 100 kilo, chlapi jako kráva. Jenom simulujete. Ty konkrétně taky, zrzku." padala sprcha nepěkných slov na rodáka z Burnley.

Pravé křídlo z druhé liberecké formace se dlouho drželo. Po rozhovoru ale v útočníkovi přeci jen bouchly zase. "M*dám tady tu Plzeň zku*venou!" zakončil nepříjemnou situaci výkřikem. Není se čemu divit, kde kdo by reagoval ostřeji a mnohem dříve. Bude tato situace pomyslným začátkem pro zkulturnění fanouškovského prostředí? To ukážou následující měsíce.