Jičín - VTJ Ještěd Liberec 6:3 (3:0, 3:2, 0:1)

První třetinu Jičín vyhrál jasně o tři branky. Domácí hráli jednoduše a téměř veškeré své šance měnili v branky. Hráčům VTJ se nedařilo zejména založení útoku a přechod do útočného pásma. A když hosté zahrozili, tak domácí podržel výborně chytající Žemlička.

Druhá třetina přinesla góly na obou stranách. Jičín opět vstřelil tři branky a hosté pouze dvě, o které se postarali obránce Halenčák a útočník Šnajdr. Třetí třetinu se snažila VTJ výsledek změnit, ale marně. Vstřelila pouze jednu branku a Jičín si své zasloužené vítězství v pohodě uhlídal. I přes toto prohrané utkání zůstává VTJ v čele tabulky s náskokem dvou bodů na Lomnici, která překvapivě prohrála s Varnsdorfem na nájezdy.

Branky: Vlasta 2, Vajsejtl, Pletka, Haken, Hanzlík - Halenčák 2, Šnajdr. Rozhodčí: Bosák, Doležal, Záruba. Vyloučení: 4:3, bez využití. VTJ: Boháček, Hýbner, Svoboda, Herda, Burkoň, Hanzl, Bretl, Holata, Horáček, Šnajdr, Halenčák, Urban, Dvořák, Kyselák, Patrman, Kauschitz.

Další mistrovské utkání sehraje VTJ Ještěd na domácím ledě v neděli 18. ledna od 19 hodin s Frýdlantem.