Junioři: Ústí nad Labem - Liberec 2:5 (1:3, 0:2, 1:0)

Liberec zvládl derby na výbornou a od 8. minuty vedl. Jenže jen tři minuty a bylo srovnáno. Pak ale Tygři vládli a přidali další dva góly. Domácí hráli své přesilovky špatně, naopak Tygři dvě využili a v závěru II. třetiny zvýšili na 5:1. Také v závěrečné třetině měli Tygři více šancí a jednou mířili do tyče, přesto se domácí Lvi dočkali snížení v posledních vteřinách.

Branky a nahrávky: 8. Liška, 13. Lemfeld (Filippi), 15. Klíma (Bulíř, Vařecha), 36. Chochola (Diviš), 40. Klíma (Vařecha, Bulíř).Vyloučení: 8:9. Využití: 0:2. Střely na branku: 40:25. Liberec: Blažíček - Niko, Müller, Hataš, Hobza, Kulda, Diviš, Sobotka, Jánošík - Klíma, Varga, Chochola, Skalický, Filippi, Vařecha, Jágr, Mulač, Mizerík, Liška, Lemfeld, Bulíř.

Liberec - Sparta 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Zatímco v kvalitním duelu dokázali Sparťané vstřelit branky v 17. a 51. minutě, Libereckým to prostě nepadalo. Ani z přesilovek. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:1. Střely na branku: 27:32. Liberec: Blažíček - Niko, Müller, Hataš, Hobza, Kulda, Diviš, Sobotka, Jánošík - Klíma, Varga, Mulač - Chochola, Skalický, Filippi - Vařecha, Mizerík, Liška - Lemfeld, Bulíř.

Dorost: Liberec - České Budějovice 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Hosté si vytvořili více šancí, ale domácí se dostali po jejich chybě do vedení. To vydrželo do konce třetiny, kdy přišel závar před brankou Krkošky a bylo srovnáno. Ve II. třetině byli domácí o hodně aktivní, jenže přidali jen jeden gól. Hosté se zlepšili v poslední třetině, kdy hrozili zejména z častých přesilovek, jenže se neprosadili. Liberec měl ještě pár dobrých šancí, ale pojistku přidal až v 53. minutě.

Branky a nahrávky: 10. Maďar (Bartejs), 26. Miškovský (Rohal, Maďar), 53. Psota (Slivka, Říha). Vyloučení: 7:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 30:20. Liberec: Krkoška (21. Jelínek) - Bartejs, Dám, Říha, Čechura, Rohal, Najman - Příkazský, Maďar, Miškovský, Bittner, Kouba, Morong, Urban, Psota, Slivka.

Sparta Praha - Liberec 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

Zápas druhého týmu se třetím přinesl vyrovnaný hokej. Liberec se dostal do dvoubrankového vedení zásluhou Příkazského a Bittnera. V úvodu II. třetiny ale domácí potrestali libereckou nemohoucnost vyhodit puk z obranného pásma a bylo 1:2. Hosté pak dokázali přežít několik oslabení, a to zejména v závěru utkání. Liberecký Maďar měl na holi dvě tutovky, jenže v samostatných nájezdech neuspěl. Liberec: Jelínek - Bartejs, Dám, Říha, Čechura, Rohal, Najman - Příkazský, Maďar, Miškovský, Bittner, Kouba, Morong, Urban, Psota, Slivka.