Liberec v posledních dvou zápasech zamordoval vysokými výhrami Olomouc a pražskou Spartu. Předposlední Budějovice měli být lahodným dezertem, ale opak byl pravdou. Předposlední Motor držel pod Ještědem otáčky vysoko a dostal po trefách Gulaše a Percyho zápas do prodloužení. Tam stačily hostujícímu Vopelkovi dvě minuty a dva body se stěhují na jih Čech.

Liberec - České Budějovice 2:3 PP (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 15. Vlach (Ordoš, Filippi), 18. Flynn (A. Najman) – 13. Gulaš (Čachotský, Pech), 35. Percy (Čachotský, Pech), 62. Vopelka (Vráblík).
Rozhodčí: Hribik, Pilný – Kajínek, Svoboda. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Střely na branku: 32:35. Diváci: 5 656.

Bílí Tygři Liberec: Kváča – Balinskis, Nedomlel, Melancon, Ivan, Štibingr, Kolmann, Derner – Faško-Rudáš, Filippi, Birner – Flynn, A. Najman, Ordoš – Rychlovský, Jelínek, Vlach – Dlouhý, Šír, Frolík. Trenéři: P. Augusta, Jiří Kudrna a Jiruš.

HC Motor České Budějovice: Hrachovina – Štencel, Vráblík, Šenkeřík, Percy, Bindulis, Hovorka – Čachotský, Pech, Gulaš – Strnad, Hanzl, Valský – Dzierkals, Vopelka, Karabáček – M. Toman, V. Tomeček. Trenéři: Čermák, Novotný a Fousek.

Dukla Liberec se po prohraném prvním setu zvedla a za tři body porazila v 20. kole extraligy žen Prostějov 3:1. Foto: cvf.cz