Tedy, s jedinou výjimkou: místo na střídačce můžete vyhrát v soutěži, kterou pořádá generální partner extraligy ledního hokeje, společnost Telefónica O2. V premiérovém ročníku se na střídačku posadil liberecký fanoušek Vladimír Hamral, letos to můžete být i vy.

„Na hokej chodím dlouho, ale tak blízko jako na střídačce jsem nikdy nebyl,“ vypráví Vladimír Hamral. „Byl to neuvěřitelný zážitek.“

Když se loni soutěž konala poprvé, extraligové kluby a novináři se báli, že by mohl fanoušek na střídačce působit jako rušivý element. „Nic takového se nepotvrdilo,“ ujišťuje extraligový šéf Stanislav Šulc. „Nejdůležitější je, že kluby soutěž přijaly.“ I proto je soutěž ve svém druhém ročníku.

Jak se dá zapojit a bojovat o místo na střídačce? Stačí prostřednictvím sms zprávy nebo internetových stránek www.o2hokej.cz tipovat počet diváků libovolného domácího duelu klubu. Kdo bude nejblíže, posadí se na střídačku. Hraje se ovšem také o VIP lístky, čtrnáct finalistů získá LCD televizory značky Samsung a digitální televizi O2 TV na rok zdarma.

Jak se zapojit?

V soutěži Místo na střídačce fanoušci prostřednictvím sms zpráv nebo webových stránek www.o2hokej.cz tipují počet diváků na domácích zápasech vybraného klubu O2 extraligy ledního hokeje.

Nejpřesnější tipující z každého klubu stráví jeden zápas přímo na střídačce, získá LCD televizor Samsung a digitální televizi O2 TV na rok zdarma. Absolutního vítěze soutěže ještě čeká automobil SEAT Ibiza SportCoupé. Nejlépe tipující fanoušek v každém jednotlivém zápase vyhrává dvě VIP vstupenky na následující domácí zápas svého klubu.

(čer, nov)