Junioři: Liberec - Plzeň 1:2 (0:2, 0:0, 1:0). Hosté dokázali v 1. a 15. minutě překonat domácího Sklíbu, zato Tygři neuměli využít ani dlouhé přesilovky pět na tři. Až sedm minut před koncem se Liberečtí konečně střelecky prosadili, ale na víc již nebylo, přestože v závěru hráli power-play.

Branka a nahrávka: 53. Niko (Hobza). Vyloučení: 11:10, navíc Sulmann, Roušal (oba P) 5 min+OK. Využití: 1:1. Střely na branku: 32:24. Liberec: Sklíba - Bulíř, Chochola, Diviš, Filippi, Hataš, Hoba, Kedršt, Klíma, Kulda, Lacek, Lemfeld, Liška, Mizerík, Niko, Pulec, Skalický, Sobotka, Varga, Vařecha, Vlach.

Liberec - Pardubice 1:6 (0:3, 0:1, 1:2). Za prvních dvanáct minut Liberec třikrát inkasoval a vůbec se mu nedařilo. Hosté navyšovali až na 6:0 a teprve v poslední minutě dokázali Tygři vstřelit alespoň čestný úspěch.

Branka a nahrávka: 60. Bulíř (Mizerík, Kulda). Vyloučení: 5:5, navíc Poskočil (P) na 10 min. Využití: 0:1. Liberec: Micka (53. Sklíba) - Niko, Lacek, Pulec, Kulda, Sobotka, Diviš - Skalický, Bulíř, Mizerík - Lemfeld, Klíma, Vařecha - Vlach, Kedršt, Mulač - Oppelt.

Karlovy Vary - Liberec 1:4 (0:1, 1:0, 0:3). První třetina přinesla sice ofenzivní hokej, ale jen jediný gól z hole Vařechy. Ve II. třetině se hra vyrovnala a s ní i skóre. V závěrečném dějství byli již Tygři výrazně lepší a třemi góly zakončili základní část extraligy.

Branky a nahrávky: 9. Vařecha (Klíma), 43. Mulač (Kedršt), 48. Vlach (Kedršt), 54. Pulec (Kedršt). Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. Liberec: Sklíba - Niko, Lacek, Pulec, Kulda, Sobotka - Oppelt, Klíma, Bulíř, Kedršt, Vlach, Vařecha, Mulač, Mizerík, Lemfeld.

Dorost: Plzeň - Liberec 0:2 (0:1, 0:0, 0:1). Ve svižně hraném zápase byli domácí aktivnější, jenže branku vstřelili Liberečtí. V prostřední části utkání šel výkon Liberce nahoru, ovšem bez gólového vyjádření. Plzeň se stále snažila o rovnání stavu, jenže to se jí nevedlo a navíc minutu před koncem Bílí Tygři využili přesilovku.

Branky a nahrávky: 4. Psota (Říha, Miškovský), 59. Urban (Říha). Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. Střely na branku: 22:23. Liberec: Krkoška - Dám, Najman, Bartejs, Bednárik, Říha, Rohal, Hloušek - Maďar, Kouba, Miškovský - Beníšek, Bittner, Morong - Slivka, Urban, Psota - Schutz, Mikyska, Pálek.

Pardubice - Liberec 3:1 (0:1, 1:0, 2:0). Ve vyrovnaném duelu Liberec vedl po krásné brance, když se prosadil Maďar. Ve druhé třetině Pardubičtí vyrovnali, ale v poslední třetině měl Liberec několik vyložených šancí, které nedokázal využít. Naopak domácí přidali druhý úspěch a při power-play ještě třetí.

Branka a nahrávky: 8. Maďar (Urban, Miškovský). Vyloučení: 6:9. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 33:21. Liberec: Jelínek - Bednárik, Dám, Najman, Pálek, Rohal, Říha - Beníšek, Bittner, Hloušek, Kouba, Maďar, Mikyska, Miškovský, Morong, Psota, Schutz, Slivka, Urban.

Liberec - Karlovy Vary 6:2 (0:0, 5:0, 1:2). Hosté hráli s velkým nasazením, ale prosadit se nedokázali. Liberecký brankostroj se rozjel ve II. třetině, kdy během 10 minut sešrotoval Vary pěti brankami. Hosté pak dokázali využít dvě přesilovky, nic víc.

Branky a nahrávky: 23. Miškovský (Maďar, Urba), 28. Bittner (Maďar), 29. Miškovský (Maďar, Urban), 30. Bittner (Morong), 33. Kouba (Psota, Slivka), 60. Miškovský (Rohal). Vyloučení: 9:4. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 24:18. Liberec: Jelínek – Jandejsek, Bednárik, Pálek, Říha, Rohal, Najman, Dám – Miškovský, Urban, Maďar – Psota, Bittner, Schutz - Slivka, Morong, Mikyska – Kouba, Beníšek.