Bílí Tygři mají triumf na dosah. Před druhým Třincem mají dvoubodový náskok a v posledním utkáním na Spartě jim stačí remíza. „K Prezidentskému poháru je daleko tak, že chceme v pátek tři body. Nic víc. Potřebujeme další dobrý zápas. Potřebujeme být ten Liberec, který jsme,“ burcuje liberecký gólman Roman Will.

„Půjdeme do toho s určitým sebevědomím. Víme, že máme výborný mančaft a máme na to. Věřím, že ukážeme, proč jsme první v tabulce,“ doplnil bek Tomáš Hanousek, který si při úterní výhře 3:1 nad Vítkovicemi připsal gólovou premiéru.

Pokud Severočeši v Praze uspějí, nahrají tím jedenáctému Litvínovu. Verva totiž ztrácí na desátou Spartu už jen dva body. O postup se bude rvát v pátek na ledě nepříjemných Vítkovic.

„Teď je to o posledním zápasu a musíme věřit, že to předkolo play off dokážeme udělat. Vydáme ze sebe všechno a snad to urveme,“ burcoval litvínovský brankář Jaroslav Janus.

„Řekli jsme si, že to nebudeme vzdávat, přestože to mohlo působit, že už jsme z kola venku. Jsme zpátky ve hře a doufejme, že to nakonec urveme,“ poukázal litvínovský trenér Jiří Šlégr.