Realizační tým v čele s šéftrenérem Milanem Plodkem opět plánuje individuální tréninky i All-Star Game, která celý pětidenní kemp pravidelně zakončuje.

Dlouho nebylo jasné, jak to vlastně bude. Opatření se sice postupně rozvolňovala, v areálu Sport Parku se však během kempu pohybuje s trenérským štábem okolo 150 lidí. Nakonec padla zelená, největší hokejový kemp v regionu bude.

„Museli jsme o týden posunout termín, aby se naplnila aréna, uvnitř Svijanské Arény zatím led nebude. Jinak jsme žádné změny dělat nakonec nemuseli,“ komentoval šéftrenér kempu Milan Plodek pohyby v souvislosti s termínovou listinou.

Rozdělení ledů nijak neovlivní ani závěrečnou akci All-Star Skills, která bývá slavnostním vyvrcholením soustředění. Hráči celý týden pilují nájezdy a pak je za účasti rodičů předvedou.

Ty nejoriginálnější dostanou trofej, soutěží se však i v jiných kategoriích, jako je přihrávka, slalom a v Americe populární short track. „Akce je nedílnou součástí našeho kempu a bude samozřejmě i letos. Určitě proběhne krásné páteční odpoledne, a proto bych rád pozval co nejvíce rodičů na tribuny Home Credit Areny,“ vyzýval Plodek.

Naopak změna se dotkne složení realizačních týmů. Vedoucími skupin zůstávají Ctibor Jech mladší a Libor Daněk, premiérově je doplní dvojice Jakub Mulač – Václav Kočí. „Václav již v minulosti na kempu působil, takže se vrací po roční pauze a Jakub je skvělý, mladý trenér. Do klubu přišel před minulou sezonou a do práce s mládeží se hned pustil s patřičnou vervou,“ vysvětloval Plodek.

Novinkou bude stejný harmonogram pro skupiny každý den. Ve stejný čas budou chodit na led i tréninky na suchu. „Myslím, že nové rozdělení přinese spoustu volného času pro kreativitu našich trenérů tak, aby si všichni akci co nejvíc užili,“ pokračoval šéftrenér kempu.

Celá akce se uskuteční mezi nedělí 19. a pátkem 24. července. Rodiče mají možnost účastníkům zakoupit i jednotlivé dovednostní tréninky, které pilují například bruslení, či stickhandling.

Na kempu Bílých Tygrů se tradičně potkávají s dětmi i hráči extraligového A-týmu, v minulosti je potěšili přítomností například brankář Roman Will, útočník Michal Bulíř nebo obránce Ladislav Šmíd.

Kdo z hráčů A-týmu dorazí mezi děti tentokrát?

Kryštof Rossmann