Liberecký rodák a odchovanec tak naváže na svou sbírku více než čtyř set zápasů v dresu Bílých Tygrů, přičemž zaznamenal 227 kanadských bodů. Pouze v ročníku 2018/2019 si Bulíř odskočil na několik zápasů do Kontinentální hokejové ligy, kde hájil barvy Metallurgu Magnitogorsk. Jinak je už od svých prvních hokejových krůčků věrný liberecké organizaci.

Byl jednou z hlavních tváří mládežnických týmů Bílých Tygrů a svůj talent stvrdil také v seniorské kategorii. Zároveň byl u všech úspěchů Bílých Tygrů za posledních několik let. Na své pažbě má mistrovský titul z roku 2016 a zisk čtyř Prezidentských pohárů.

„Michal je ryzí odchovanec našeho klubu. V rámci extraligy neoblékal jiný dres a jsme velmi rádi, že tato fungující symbióza potrvá i v další sezóně. Je živým důkazem naší dlouholeté systematické práce s mladými hráči a potvrzením, že v Liberci umíme vychovat talenty mezinárodních kvalit,“ uvedl generální manažer klubu Ctibor Jech.

„Michal je už nyní liberecká ikona. Patří mezi nejlepší útočníky celé extraligy. Jsme rádi, že pokračuje a že nám v něm zůstává další lídr, který dokáže táhnout produktivitu našeho týmu,“ dodal hlavní trenér Patrik Augusta.

Michal Bulíř pochází ze sportovní rodiny. Jeho otec Petr hrával fotbal a v devadesátých letech kopal první ligu za místní Slovan. K hokeji přivedl Bulíře jeho děda Jaroslav Kasík, sám bývalý hokejista a v Liberci působil jako funkcionář.

Liberecký útočník má rovněž reprezentační zkušenosti, které může zúročit také v následující sezoně.