Další bitvy se přesunou na moravské pole, duel číslo tři se hraje v neděli od 17.00, čtvrtý je na programu v pondělí od sedmi večer. Na severu Čech se bude hrát opět až ve čtvrtek.

Obě dosavadní střetnutí našla rozuzlení až v prodloužení. První zápas vyhrál Liberec 4:3, druhý Brno 3:2.
Jak viděli druhé utkání oba trenéři? Liberecký Filip Pešán označil výhru hostů za zaslouženou. „Byl to další vyrovnaný zápas. Na rozdíl od prvního, který uplynul velmi rychle, i když byl stejně dlouhý, dnes byl strašně rozkouskovaný vyloučeními na obou stranách. Speciální týmy dostaly zabrat. Ani jeden tým výhody nevyužil. My jsme ztráceli trošku síly, protože i v prodloužení jsme hráli hodně v oslabení. Nakonec panika v dnešní naší hře, doprovázená nedisciplínou, byla hlavním důvodem, proč Kometa zaslouženě vyhrála,“ vyjádřil se Pešán.

„Opět to bylo vynikající utkání. Po vyrovnané první třetině, kdy měla obě mužstva vyložené šance, ale čarovali gólmani, si myslím, že od půlky zápasu jsme byli lepším celkem. Nešly nám ale přesilovky. Mohli jsme rozhodnout dříve. Myslím si ale, že jsme vyhráli po zásluze a stav 1:1 na zápasy je vzhledem k výkonům mužstev spravedlivý,“ uvedl brněnský trenér Kamil Pokorný.

„Kdyby jsme jeli do Brna za stavu 0:2, nezbývalo by nám nic jiného než dva duely vyhrát. Teď je důležité doma potvrdit vítězství. Zápasy na severu Čech nás stály hodně sil. Liberec vyhrál základní část, takže něco umí. Bez debat. Jenže i my jsme dobře připravení,“ řekl brněnský útočník Milan Zaťovič.