Už po minutě hry se domácí Tygři dostali do vedení díky Najmanovi. Bruslaři ale ještě do konce úvodní periody vyrovnali a ve druhé třetině se ve 23. minutě dostali do vedení. Bylo to v zápase naposledy a byl to taky jejich poslední gól. Pak už úřadovali Tygři – ve 32. minutě se podruhé prosadil a srovnal Najman. Pak přišla kanonáda v poslední třetině, kdy se domácí prosadili hned čtyřikrát. V samém závěru, kdy vytekly nervy obránci Boleslavi Štichovi, tak Liberec dvakrát udeřil v početní výhodě a došel si pro tři body za vysoké vítězství.

Liberec - Mladá Boleslav 6:2 (1:1, 1:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 2. A. Najman (Vlach, Frolík), 32. A. Najman (Melancon, Birner), 44. Šír, 45. Flynn (Ordoš), 57. Balinskis (Filippi), 59. A. Najman (Melancon, Birner) – 18. M. Beránek (P. Kousal, Závora), 24. Eberle (Lunter).

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Neužil) – Balinskis, Štibingr, Rosandić, Melancon, Derner, J. Dvořák, Kolmann – Birner (A), Filippi, Faško-Rudáš – Vlach, A. Najman, Frolík – Ordoš, Jelínek (C), Flynn – Dlouhý, Šír (A), Rychlovský.

BK Mladá Boleslav: Novotný (Krošelj) – Pýcha, Pláněk (A), R. Jeřábek, Stříteský, Štich, Lintuniemi, Hanousek – Åberg, J. Stránský (C), Šťastný (A) – M. Beránek, Závora, P. Kousal – Šmerha, Kotala, Kantner – Lunter, Bičevskis, Eberle.

Jan Rázl a Petr Janoušek v rámci zápasu 1. badmintonové ligy.
Liberecké týmy vlétly do nového ročníku nejvyšší ligy badmintonu