Domácí litvínovská Verva pod vedením trenéra Vladimíra Kýhose vyhrála čtyři z posledních šesti klání. Lichotivá je především šňůra výher na stadionu Ivana Hlinky, kde „chemici“ zvítězili pětkrát v řadě! Liberec potvrdil formu čtvrteční výhrou 2:0 nad Mladou Boleslaví.

Bílí Tygři v generálce na derby porazili v 30. kole extraligy zmiňované Středočechy a vyhráli tak i 22. domácí vzájemný zápas za sebou. Bruslařský klub čeká na úspěch na ledě Bílých Tygrů od 18. listopadu 2010.

Liberečtí potvrdili aktuální formu, když bodovali počtrnácté za sebou a z toho potřinácté vyhráli. Druhé čisté konto v sezoně udržel díky 25 zásahům brankář Dominik Hrachovina. „Kluci hráli velmi dobře, dali dva góly a to stačilo k vítězství. Nálada v kabině je dobrá, vyhrává se, jsou Vánoce, máme plná břicha, Ježíšek nám nadělil výhru, takže dobrý,“ řekl pro ČTK hrdina Hrachovina.

Litvínovští na Štěpána ještě odpočítali, po šestidenní pauze se zpátky do akce vrátí v sobotu v 15.30. Mírným favoritem budou liberečtí hosté.