Po vítězství nad norským vicemistrem v prodloužení přivítali slavný finský klub TPS Turku, který pod Ještědem vyhrál 2:1 po samostatných nájezdech.

Fanoušci viděli zajímavý zápas. V 8. minutě dostal hosty do vedení Virta, v 54. vyrovnal Mojžíš. V nájezdech se prostřídali oba liberečtí brankáři Lašák i Will.

Z osmi nájezdů dali domácí dvě branky, hosté tři.

Hokejová Liga mistrů, skupina H:Bílí Tygři Liberec - Turku 1:2 po SN (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0). Branky a nahrávky: 54. Mojžíš (Jelínek, Radivojevič) – 8. Virta (Tallinder), rozh. náj. Spina. Rozhodčí: Hodek, Vinnerborg – Hynek, Ondráček. Sestavy: Bílí Tygři Liberec: Lašák (Will v průběhu samostatných nájezdů) – Šimek, Ševc, Mojžíš, Derner, Jánošík, Vitásek, Plutnar – Svačina, Bulíř, Radivojevič – Jelínek, Bartovič, Vantuch – Vlach, Bližňák, Stránský – Špaček, Mikyska. TPS Turku: Setanen – Tallinder, Keskitalo, Forrström, Berger, Kojo, Eronen, Reaunen, Virtanen – Perrin, Kallio, Thorell – Spina, Ahtola, Karvonen – Virta, Lamsa, Lindsten – Nieminen, Vahatalo, Taavitsainen.