Finále tak odehrají Lomnice a Česká Lípa. Ve druhém semifinálovém utkání museli hráči PSK zvítězit nad Lomnicí minimálně o 10 a více gólů, aby postoupili do finálových bojů.

Lomnice nad Popelkou - PSK Liberec 7:2 (3:1, 4:1, 0:0)

Porazit velkého favorita na jeho vlastním ledě bylo nereálné, a tak se PSK alespoň chtěl důstojně rozloučit se soutěží. Domácí sice vstřelili první branku, ale již po dvaceti vteřinách srovnal obránce Jan Zákoutský. Pak se opět projevila stará bolest libereckých hráčů v této sezóně, a tou bylo neproměňování vyložených šancí. Zato v pohodě hrající Lomnice přidávala jeden gól za druhým. Na 2:6 ještě snížil po pěkné kombinaci s Maděrou kapitán Ubry, ale to byl, jak se nakonec ukázalo, poslední gól Libereckých v letošní sezóně. Minutu před koncem druhé třetiny vstřelil branku na 7:2 lomnický obránce Lacek, a protože ve třetí třetině již žádný gól nepadl, utkání tak i skončilo. „Musím poděkovat týmu za celou sezónu. Předváděli jsme moderní, oku diváka lahodící hokej, ale bohužel se nenašel v našich řadách výrazný střelec či střelci," uvedl kapitán PSK Karel Ubry.

Branky (nahrávky): 2. Junek, 14. Vašek (Junek, Karásek), 16. Rudiš (Vágenknecht, Martinec), 22. Karásek (Vašek, Lacek), 28. Lemfeld (Vašek, Lacek), 36. Rudiš, 39. Lacek (Vašek, Karásek) 3. Jan Zákoutský (Šebesta), 38. Ubry (Maděra). Rozhodčí: Hrubý Novák, Lorenčík. Vyloučení: 1:8 + Sehnoutek OT Kapoun 5 + OK. Využití: 2:0. PSK Liberec: Bažant (28. Pyrochta) Jan Zákoutský, Jiří Zákoutský, Měrtl, Kysilka Maděra, Šostý, Ubry Kotrč, Šorejs, Šebesta Kapoun, Maďar. Trenér: Jaroslav Kolařík.

VTJ Ještěd Liberec - HC Česká Lípa 2:6 (1:2, 1:1, 0:3)

Vstup měli o poznání lepší Predátoři a po teči vedli. Vojákům scházel potřebný klid a ani jejich pohyb nebyl dobrý. Přesto se dočkali vyrovnání, když zužitkovali přesilovou hru zásluhou důrazného Dvořáka. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Potvrdilo se rčení nedáš dostaneš a hosté byli opět na koni. Aktivnější hosté byli i ve II. třetině evidentně lepší. To potvrdili i během oslabení ve 29. minutě, kdy dokázali skórovat. Vojáci se do konce třetiny ještě dostali na dostřel zásluhou dělovky kapitána Herdy. Vstup do posledního dějství neměli vojáci špatní, ale bohužel koncovka byla bídná. Šest minut před koncem dokázali hosté využít přesilovku a zároveň jít do trháku o dvě branky. Liberečtí se snažili o závěrečný nápor, ale bez úspěchu. Pak hosté využili rychlého přečíslení a zarazili definitivní hřebíček do rakve vojáků. Při domácí power-play uzavřel skóre utkání českolipský Krupička.

Branky (nahrávky): 7. Dvořák (Tomíček, Herda), 35. Herda (Burkoň, Šesták) 2. Veber (Čižmar, Holčák), 9. Preussler, 29. Češka (Veber, Holčák), 54. Zet (Krupička), 58. Krupička (Češka, Peterka), 60. Krupička. Rozhodčí: Neťuka Štrégl, Doležal. Vyloučení: 5:7 +OT Češka (ČL), využití: 1:1, v oslabení: 0:1. Sestava VTJ: J. Tomíček Chládek, Hanzl, Urban, Beránek, Duda, Bretl Burkoň, Herda, Šesták, V. Tomíček, Šnajdr, Dvořák, Horáček, Psota, Holata.