HC Česká Lípa - PSK Liberec 8:1 (1:0, 4:1, 3:0)

Tým PSK byl zdecimován nemocemi a zraněními pouze s dvanácti hráči do pole. Pak se zranil Baran (přetrhané vazy ramene) a nůž brusle zlomil Jiří Zákoutský a hosté hráli pouze v deseti. Přesto dlouho odolávali náporu domácích, a tak byl stav dlouho pouze 1:0, když brankáře Bažanta překonal již ve 2. minutě Zet. V necelé polovině utkání dokonce vyrovnal na 1:1 střelec PSK Jakub Šebesta, ale pak hostům došly síly a nestačili bránit nebezpečné útoky domácích. Poté, co dostali v první minutě III. třetiny dva góly od Krupičky, bylo o zápase rozhodnuto.

Branky: 2. Zet (K. Veber), 27. Holčák (K. Veber), 29. Krupička (Rašín, Češka), 31. Preussler (Češka, Ulbricht), 40. Peterka (Češka, Ulbricht), 41. Krupička, 41. Krupička (Češka), 51. Zet (Bauer) 24. Jakub Šebesta - Jakub (Beníšek). PSK: Bažant (52. Pyrochta) Jan Zákoutský - Jiří Zákoutský, Jan Šebesta - Vorel, Šostý - Kotrč - Ubry, Baran - Potocký - Jakub Šebesta, Beníšek - Maďar. Trenér: Jaroslav Kolařík.

VTJ Ještěd Liberec - Frýdlant 8:4 (3:1, 3:2, 2:1)

Favorizovaní vojáci hned od začátku dostali hosty pod značný tlak. Skóre zápasu otevřel po krásném pasu Herdy Burkoň. O pět minut později to byl opět kapitán vojáků, který pasem našel najetého Šnajdra a ten svým typickým blafákem do bekhendu zakončil z ostrého úhlu pod horní tyč. Hosté se také dostávali do šancí zásluhou rychlých brejků. V jednom takovém měl možnost skóroval legendární Peřina, ale brankář Tomíček byl pozorný. V 15. se podruhé prosadil Šnajdr a bylo 3:0. Minutu před koncem třetiny vojáci špatně střídali, čehož využil Heinzl. Ve II. třetině hosté snížili na rozdíl jedné branky a za minutu na to dokonce J. Peřina vyrovnal. Ale za pouhou minutu poslal VTJ do vedení trenér Šesták. Při dalším střídání to byl opět Šesták, který ukázal svůj tah na branku, zakončený gólem. Navíc se před brankou odrazil kotouč k V. Tomíčkovi a ten bez problému skóroval na 6:3. Od toho momentu jako by vojáci přestali bránit. Brankář Tomíček dostal šanci ukázat jakou má formu a během posledních tří minut třetiny zlikvidoval šest samostatných nájezdů. Na začátku třetí třetiny střílel do černého kapitán Herda. Rozhodčí poté věnoval hostům trestné střílení, ale ti ho nevyužili. Až do konce se hrál útočný hokej plný šancí a především skvělých zákroků brankářů na obou stranách, v němž soupeři přidali po jednom úspěchu.

Branky: 3. Burkoň (Herda), 8. Šnajdr (Herda), 15. Šnajdr (Bretl), 32. Šesták (Dvořák), 35. Šesták (Beránek), 35. V. Tomíček, 42. Herda (Šesták, Psota), 58. V. Tomíček (Duda, Dvořák) 19. Heinzl (J. Peřina), 30. Kolman (Vološín), 31. J. Peřina (Pešek, Rutkovský), 50. Pešek (J. Peřina). Rozhodčí: Krejbich - Touš, Novák. Vyloučení: 4:4, využití: 2:1. VTJ: J.Tomíček - Beránek, Kyselák, Bretl, Svoboda, Arlt, Duda - Burkoň, Šesták, Herda, V. Tomíček, Psota, Horáček, Šnajdr, Dvořák.

1. Lomnice 16 14 1 1 130:58 44

2. VTJ Liberec 16 9 0 7 116:85 27

3. Česká Lípa 16 8 1 6 111:103 27

4. PSK Liberec 16 6 0 9 68:77 19

5. Frýdlant 16 1 0 15 47:149 3