Dorost: Litvínov - Liberec 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Pouhé dvě minuty se radovali Tygři z vedení. Domácí pak vyrovnali, ale na další branku se čekalo do 35. minuty. Stále nebylo ve vyrovnaném průběhu rozhodnuto, takže rozhodly 52. a 53. minuty, kdy Litvínov přidal další góly.

Branka a nahrávka: 5. Maďar (Kouba). Vyloučení: 7:9. Využití: 2:0. Střely na branku: 22:29. Liberec: Blažek - Dám, Beránek, Bednárik, Najman, Jandejsek, - Hloušek, Mikyska, Maďar – Morong, Bittner L., Schutz – Psota, Urban, Slivka - Beníšek, Kouba, Pálek.

Mladá Boleslav - Liberec 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)

Také v tomto střetnutí Liberec neudržel vedení 1:0 a domácí od 23. minuty vedli. Náskok na 3:1 byl pro Boleslav nadějný, naštěstí Bittner po sedmi vteřinách snížil a svým dalším gólem dokonce vyrovnal na 3:3. Tygrům se v poslední třetině podařilo vstřelit další dvě branky a domácí čtyři minuty před koncem začali hrát power-play. Z ní sice snížili a navíc v samém závěru trefili ještě tyč, ale vyrovnat již nestihli.

Branky a nahrávky: 10. Hloušek (Schutz, Dám), 31. Bittner (Schutz), 33. Bittner (Schutz, Morong), 46. Morong (Dám, Schutz), 53. Maďar (Kouba, Dám). Vyloučení: 8:7. Využití: 2:2. Střely na branku: 41:35. Liberec: Jelínek – Dám, Beránek, Bednárik, Hloušek, Najman, Jandejsek - Maďar, Mikyska, Kouba - Morong, Bittner, Schutz - Slivka, Urban, Psota - Beníšek, Pálek.

Junioři: Liberec - Litvínov 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

V I. třetině byl zápas vyrovnaný, kdy Liberec měl několik šancí, které neproměnil. Po chybě Tygři inkasovali a ve II. třetině hosté přidali na 2:0 z přesilovky. Od půlky utkání se hra Libereckých zlepšila a snížili. Prvních deset minut v poslední třetině byl Liberec lepší, jenže v oslabení inkasoval třetí branku. Šance domácích zůstaly nevyužity, naopak hosté výhru ještě pečetili.

Branka a nahrávka: 39. Mizerík (Jánošík). Vyloučení: 9:8 + Maxa (LIT) 10. Využití: 0:2. Střely na branku: 34:29 . Liberec: Sklíba (22. Micka) - Sobotka, Niko, Müller, Hataš, Pulec, Kulda, Diviš, Jánošík – Mizerík, Liška, Skalický – Klíma, Bulíř, Vařecha – Filippi, Vlach, Kedršt – Lemfeld, Vašek, Mulač.

Liberec - České Budějovice 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)

Dvě celé třetiny a dvě minuty v té poslední se nikdo netrefil přesně, přestože zejména hosté měli šancí řadu. Ve 42. minutě protrhl střeleckou smůlu Liška a po něm ještě dvakrát Vlach. Hosté se nevzdávali a v poslední minutě alespoň snížili z přesilové hry.

Branky a nahrávky: 42. Liška (Vařecha, Klíma), 43. Vlach (Kedršt, Filippi), 56. Vlach (Kedršt, Filippi). Vyloučení: 7:9. Využití: 0:1. Střely na branku: 32:36. Liberec: Micka - Niko, Müller, Pulec, Kulda, Diviš, Sobotka, Jánošík A. - Klíma, Bulíř, Kedršt, Vlach, Skalický, Filippi, Vařecha, Mizerík, Liška, Lemfeld, Vašek, Mulač.