Speciální česko-německý doprovodný program připadne na utkání s Vervou Litvínov, které se uskuteční v v neděli 3. prosince od 16 hodin, a Bílí Tygři jej opět pořádají ve spolupráci s městem Žitava.

„Na německé straně hranice máme stále silnější fanouškovské zázemí. Rok od roku přibývá permanentkářů a další pravidelní návštěvníci si kupují jednorázové vstupenky. Němečtí fanoušci jsou navíc velmi aktivní, rádi se účastní různých soutěží, autogramiád i dalších akcí. Česko-německé utkání jsme uspořádali už v předchozích dvou sezónách a vždy jsme se setkali s výjimečným zájmem z druhé strany hranic. I proto je opakování takto úspěšné akce logickým krokem,ô říká marketingová manažerka Bílých Tygrů Barbora Saitlová a zároveň dodává, že klub žádným způsobem neomezí servis a zábavu pro české fanoušky, kterých je stále drtivá většina. Počet německých fanoušků v Home Credit Areně by se mohl vyšplhat vysoko nad číslo 600.

„Duel bude opět moderován dvojjazyčně a v přeshraničním duchu se pak ponese i přestávková soutěž na ledové ploše. V rámci utkání připravujeme také modní přehlídku nové kolekce z našeho fanshopu a autogramiádu některého z hráčů Bílých Tygrů," uzavírá Saitlová.