Lomnice nad Popelkou - PSK Liberec 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

I přesto dokázali držet krok s dravým lomnickým mládím a dokázali se vyrovnat jejich výbornému pohybu a dokonce po střele obránce Vorla vyhráli první třetinu. Ve druhé třetině však opět přišel herní výpadek hostů a hráči Lomnice třemi góly obrátili výsledek utkání. Do třetí třetiny vstoupili hráči PSK s odhodláním zvrátit nepříznivý stav a svoji zlepšenou hrou si vytvořili tlak a šance, ale domácí brankář Mrázek chytal velmi spolehlivě, a tak udeřilo na druhé straně, kdy po gólu Rutkovského vedla Lomnice již 4:1.

Hosté se nevzdali a po milimetrovém pasu od Maděry ujel sám na branku kapitán PSK Ubry a snížil na rozdíl dvou branek. Na víc se však hosté i přes závěrečnou hru bez brankáře nezmohli a prohráli tak již páté utkání v řadě.

Branky: 25. Vala (Ješko), 27. Košťák (Doležal, Blažek), 39. Maryška (Vala), 49. Rutkovský (Blažek, Matěja) - 17. Vorel (Číž), 51. Ubry (Maděra). Rozhodčí: Krejbich -Hladík, Touš. Vyloučení: 5:5, navíc Baran a Beníšek (oba PSK) 5+OK. Využití: 1:0, v oslabení: 1:0. PSK Liberec: Bažant - Číž, Vorel, Vozka, Zákoutský - Šostý - Maděra - Ubry, Kotrč - Černý - Šebesta, Beníšek - Baran - Francl.

Z výsledkové krize se pokusí hráči PSK Liberec dostat v sobotu 22. prosince od 17 hodin na ledě HC Frýdlant.