Mužstvo Varnsdorfu se ale také nesešlo kompletně, a tak trenér domácích musel nasadit do hry i několik dorostenců, kteří již měli jeden zápas v nohách.

První třetina přinesla ne příliš líbivý hokej, i když na hokejkách VTJ bylo několik velkých šancí, nedokázali toho hráči využít. Takže do kabin se šlo jen s jednobrankovým náskokem.

Druhá třetina nabídla o trochu líbivější hokej alespoň v gólovém přídělu. Hráči VTJ opět měli velmi mnoho šancí, ale nedařilo se střelecky prosadit. Soupeře jasně přehrávali a bylo 6:2.

Do závěrečné třetiny nastoupili liberečtí vojáci se záměrem v klidu utkání dohrát, jenže se toto dařilo jen částečně. VTJ ještě pětkrát trefila branku, ale i domácím se podařilo hned třikrát výsledek korigovat, a to zejména po hrubkách obrany. Zápas byl sehrán na odkrytém stadionu na poměrně těžkém terénu, což někdy hráčům přinášelo problémy.

V krajském hokejovém přeboru:

Varnsdorf - VTJ Ještěd Liberec 5:11 (1:2, 1:4, 3:5)

Branky: Kučera, Veronek, Muller, Nový - Herda 3, Svoboda 2, Halenčák 2, Patrman 2, Šnajdr, Hanzl. Vyloučení: 1:5, využití: 0:1, v oslabení: 0:1. Rozhodčí: Klein, Šolc, Střelka. Diváků: 50. VTJ Ještěd: Boháček, Hýbner, Herda, Svoboda, Burkoň, Bretl, Hanzl, Holata, Jarolím, Dvořák, Halenčák, Šnajdr, Patrman, Kyselák, Tomáš.

K dalšímu utkání zajíždí celek VTJ do Jičína, kde bude chtít navázat na předchozí vítězství.