Dvůr Králové HC Frýdlant 4:3 (0:0, 3:0, 1:3). Začalo se v ostrém tempu, ale domácí měli přece jen trochu navrch. Frýdlant výborně podržel gólman Blažek. Ve II. třetině se začalo přiostřovat. Rozhodčí pustili spoustu faulů a hra se změnila v boj. Přesilovky ale využívali jen domácí. Využili dvě a třetí branku vstřelili při hře 4 na 4. Jestli druhá třetina byla vyhrocená, tak třetí byla doslova boj kdo z koho. V této fázi hry byly výroky rozhodčích hodně nepřesné a hráči se spíše snažili jít do vzájemné potyčky, než hrát hokej. Poté byl vyloučen frýdlantský Kubec společně s protihráčem do konce utkání. Šest vteřin nato měl Dvořák totální zkrat a fauloval loktem protihráče do hlavy. Nemohlo dojít k ničemu jinému, než k odplatě domácího v podobě pěstí a výrok sudího trest ve hře. Tato situace však paradoxně pomohla Frýdlantu. Jeho hráči začali znovu dobře kombinovat a po využití přesilovky dali další branku při hře bez brankáře v 59. Jenže při tlaku a stálé hře bez gólmana domácí při snaze vyhodit puk vstřelili branku. Frýdlant to nevzdal a tři vteřiny před koncem snížil na rozdíl jediné branky. Čas na vyrovnání už nezbyl.

Frýdlant: Blažek - Kolmann, Janda, Pacan, Špinka -Procházka, Dvořák, Karas, Řehák, Smrž, Kubec, Křížek, Potocký, Martinů. Branky a nahrávky: 52. Křížek - (Procházka), 59. Kolmann (Smrž), 60. Potocký (Smrž). Vyloučení: 9:11, Kubec 5+OK, Dvořák TH. Využití: 2:1.

První zápas dorostu Krajská liga: Lomnice nad Popelkou - Frýdlant 7:3. Krajský přebor žáků 4. tříd (r. 2004): TJ Bílí Tygři Liberec - HC Frýdlant 15:3, HC Lomnice HC - Frýdlant 8:6.