Vzhledem k tomu, že se Liberec s Hradcem Králové nedokázaly na vyřešení kolize hokejové utkání s akcí Night of Warriors vzájemně domluvit, vložil se do jednání ředitel extraligy Josef Řezníček, který náhradní termín řešil s generálními manažery obou klubů a nakonec se přiklonil na návrh liberecké strany.

„Není úplně běžné přesouvat termíny a začátky zápasů v tvrdých a nervózních bojích play-off, kdy už jde o všechno. Snažili jsme se najít schůdné východisko tak, aby žádný z týmů a jeho fanoušků nebyl nijak poškozen. Vedení Extraligy nakonec rozhodlo ve prospěch našeho návrhu,“ ozřejmil generální manažer Tygrů Ctibor Jech.

„Při podpisu smlouvy na pořádání Night of Warriors jsme o možnosti termínové kolize se čtvrtfinále play-off věděli a ihned jsme v tomto směru informovali hokejový svaz. I přesto, že v té době byla varianta souběhu obou akcí velice malá, začali jsme jednat a připravovat se na různé způsoby řešení. Jako ideální byl nakonec zvolen posun začátku hokejového utkání do dopoledních hodin,“ vysvětlil Lukáš Přinda, jednatel multifunkčního areálu Sport Park Liberec, pod který spadá hokejová Home Credit Arena.