V přátelském zápase se liberecké Bílé Tygřice postaví proti legendárnímu týmu HC Olymp Praha, jehož kádr je zdoben mnoha celebritami.

Zájemci mohou vzít na zábavné utkání celou rodinu děti čekají soutěže, a pokud je doma holka, slečna či dáma, kterou by hokej bavil, má šanci stát se Bílou Tygřicí!

Celý program zahájí mini zápasy malých Tygrů s mládežnickým týmem BK Mladá Boleslav, které začnou ve 12.30. Poté již nastoupí od 14.00 na led Tygřice s týmem Martina Dejdara. „Během přátelského utkání lze očekávat zábavu se vším všudy. Za tým HC Olymp obléknou dres kromě Dejdara i Jiří Mádl, Mirek Topolánek nebo Pavel Nový," láká diváky trenér Tygřic Lubomír Johan.

V rámci doprovodného programu se přítomní mohou těšit i na soutěže pro děti. Součástí celé akce je také nábor nových hráček do týmu Tygřic. „Pro začátek není nutné mít bruslařské zkušenosti, ani vlastnit hokejovou výstroj. Důležitá je chuť naučit se hrát nejrychlejší kolektivní hru a dovednosti, které k ní patří," nabádá trenér Johan dívky, které se snadno mohou stát součástí týmu Tygřic a hájit liberecké barvy v ligových zápasech. V sobotu odpoledne se tedy dá jít pobavit do Tipsport areny a zažít nevídanou sportovně společenskou show. Vstup je zdarma.