Verva vedla před vlastním publikem 2:0, avšak hostující Kometa třemi trefami za sedm minut otočila. Třebaže domácí matador Viktor Hübl ještě dokázal v závěru druhé třetiny srovnat, dvanáct minut před koncem stanovil konečný výsledek Peter Mueller.

Zajímavý zápas plný zvratů se hrál i pod Ještědem. Hosté vedli, Liberec otočil, šel pro výhru, ale v posledních pěti minutách daly Pardubice dva góly. Bílé Tygry dlouho držel brankář Petr Kváča, jenž vychytal hodně šancí a mimo jiné i trestné střílení pardubického Matěje Pavloviče. Ani to nestačilo.

Jubilejní 800. zápas v pátek sehrál liberecký kapitán Tomáš Jelínek. "Uvidíme, budu hrát, pokud o mně někdo bude stát… V úvodu sezony je naše produktivita bídná, máme hrozně málo gólů, musíme střílet a tlačit se do branky," uvedl liberecký forward.

Extraliga, 10. kolo:

Litvínov - Brno 3:4 (2:0, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. M. Havelka (L. Stehlík), 9. P. Zdráhal (Kudrna), 39. V. Hübl (F. Lukeš, Stříteský) – 25. R. Pavlík (Kučeřík), 29. Mallet (D. Mikyska, Gulaši), 32. Rákos (Bartejs, Magee), 48. P. Mueller. Rozhodčí: Kika, Sýkora – Rampír, Bohuněk. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 2580
Litvínov: Godla – Irving, Hrbas, Stříteský, Balinskis, D. Zeman, Demel, D. Kolář – F. Lukeš, V. Hübl, Straka – P. Zdráhal, Estephan, Kudrna – Jarůšek, Gerhát, Pospíšil – M. Havelka, Jurčík, L. Stehlík.
Brno: Tomek – Bartejs, Roth, Kučeřík, R. Holland, Gulaši, D. Mikyska – Zaťovič, P. Holík, P. Mueller – L. Horký, Krištof, Vincour – M. Haščák, Kollár, R. Pavlík – Mallet, Rákos, Magee – Šoustal.

Liberec - Pardubice 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 30. Filippi (M. Rosandić, Ordoš), 44. M. Ivan (J. Vlach), 49. J. Vlach (Šmíd, Filippi) – 27. Říčka (Cienciala), 31. Camara (J. Mikuš), 55. Hecl (Camara), 60. R. Kousal. Rozhodčí: Hodek, Svoboda – Zíka, Šimánek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváků: 4 761.
Liberec: Kváča – Šmíd, Melancon, M. Rosandić, M. Ivan, Derner, Štibingr – Birner, Filippi, Faško-Rudáš – Záborský, Gríger, Ordoš – A. Najman, Klepiš, M. Zachar – J. Vlach, P. Jelínek, Rychlovský – J. Šír.
Pardubice: Frodl (16. Klouček) – D. Robertson, Košťálek, J. Mikuš, Nakládal, J. Kolář, Hrádek, Vála – Říčka, A. Musil, Cienciala – Paulovič, Poulíček, Blümel – Hecl, R. Kousal, Camara – Koffer, Anděl, O. Rohlík.