Kromě série turnajů WSI (Bolzano, Chamonix, Bratislava, Philadelphie) je to Finland Lions cup, Tretjak cup, Riga hockey cup, CCM World Invite a v zámoří je to určitě PEE – WEE Québec pořádaný pod hlavičkou Hockey Canada. Letos již pojednašedesáté. 

Čeští mladíci opět zázračně triumfovali. Výběr mladých hokejistů ročníku 2007 pod hlavičkou Czech Knights uspěl v mimořádné konkurenci na prestižním mezinárodním turnaji pro kategorii U13, PEE-WEE Québec. Během více než dvou týdnů jím žije nejen město Québec, Kanada, ale i fanoušci po celém světě.

Společenský rozměr akce je rovněž neuvěřitelný. Kanaďané si berou mnohdy po dvou mladé hokejisty domů, bydlí během turnaje v rodinách a jazykově se zdokonalují. Hokej je v Kanadě více než sport. Na zápasy chodí tisíce diváků.

Český tým sestavil zakladatel projektu Petr Jonák spolu s trenérem Zdeněk Sedlákem a Patrikem Rozsívalem. Týmovým manažerem byl Adam Jonák. Je třeba rovněž poděkovat klubům, které hráče připravují a uvolňují a rodičům, které to mladým hokejistům finančně pokryjí.

Z Bílých Tygrů úspěšně reprezentovali nejen svůj klub a kraj, ale celou republiku tito hráči: David Rozsíval, Imrich Maxin, Teodor Vápeník a Adrien Bartovič.
Všem hráčům patří velké poděkování za budování dobrého jména českého hokeje. Mládežníci jasně ukázali, že se s českým hokejem musí stále celosvětově počítat.