Po pátečním mimořádném jednání valné hromady Asociace profesionálních klubů je definitivně jasno, že česká nejvyšší soutěž začne v původním termínu.

To znamená, že Bílí Tygři odstartují nový ročník v pátek 18. září od 18 hodin, kdy doma hostí Dynamo Pardubice. V dalším kole pak zajíždí do Olomouce.

S ohledem na aktuální opatření vydané vládou ČR je možné Home Credit Arénu zaplnit až necelými čtyřmi tisícovkami fanoušků. Z toho vyplývá, že se do hlediště dostane asi 95 procent majitelů permanentních vstupenek a klubový karet.

Drtivá většina permanentkářů se navíc může těšit, že se usadí na své vlastní sedadlo. Pouze zhruba stovka držitelů permanentek či klubovek bude muset vzít zavděk náhradním místem ve stejné cenové kategorii z důvodu, že jejich pozice nebude dočasně dostupná.

Všichni, kterých se tato záležitost týká, budou v nejbližších dnech kontaktováni a bude jim nabídnuto náhradní řešení.

Domácí zápasy Bílých Tygrů budou moci navštívit i fanoušci, kteří nevlastní permanentku nebo klubovku. Počet jednorázových vstupenek bude ale výrazně omezen. Systém prodeje bude podobný jako v minulé sezoně.

Určena bude základní cenová hladina, která se může zvýšit podle atraktivity utkání. Tato plovoucí cena bude ovlivněna například termínem zápasu, soupeřem nebo časem úvodního buly. Základní hladina cen zůstává stejná jako loni.