Bohemians Praha - PSK Liberec 6:5 pp (1:1, 1:3, 3:1,1:0 )

A tak jen díky brankáři PSK Jínovi skončila první třetina remízou 1:1. Ve druhé třetině se již hosté snažili mnohem více a probudili se i střelci. Po využití dvou nabídnutých přesilových her a po perfektní kombinaci dua Kapoun - Šebesta vedl PSK nadějně 4:2. A když na začátku třetí třetiny vymetl šibenici střelou od modré Šorejs, zdálo se, že je o osudu zápasu rozhodnuto.

Hostující hráči poté začali hrát opět uvolněně jako v první třetině, což domácí nemilosrdně trestali třemi góly během tří minut, kdy po chybách Libereckých jezdili prakticky osamoceně na brankáře. Zápas tedy dospěl k prodloužení a zmar týmu PSK byl dokonán po 42 vteřinách hry vlastním gólem a bod navíc si tak připsali hráči Bohemians Praha.

Branky: 18. Řeháček (Doskočil, Fencl), 36. Kaucký (Hlaváček), 44. Koumal (Cetl), 46. Fencl (Kaucký), 47. Skácel (Řeháček), 61. Hlaváček - 11. Černý, 24. Šebesta (Kapoun), 27. Maděra (Šostý, Malinský), 39. Kapoun (Maděra, Šostý), 43. Šorejs (Vorel). Vyloučení: 4:3, využití: 1:2, v oslabení: 0:1. Zásahy brankářů: 27:31. PSK: Jína, Vorel - Kapoun, Ubry - Francl, Šostý - Maděra - Malinský, Vozák - Černý - Šorejs, Šebesta - Duda - Baran. Trenér Jaroslav Kolařík.

K prvnímu semifinálovému utkání pojede tým PSK 5. března k jednomu z tria Frýdlant, Česká Lípa, Jičín. Odveta je naplánována hned na druhý den 6. března. Soupeře jim určí předkolo play-off hrané o víkendu 26. - 27. února.

Predators Česká Lípa - Lomnice n. Pop. 5:8 (1:2, 4:2, 0:4). Branky: Preussler 2, Mišaga, Luszkow, Matějka - Bláha D. 3, Doležal, Zeman, Vágenknecht, Kotas, Hájek.