PSK Liberec - HC Varnsdorf 7:1 (1:0, 1:0, 5:1)

Domácí nastoupili k dohrávce proti výrazně omlazenému týmu. Přesto se výrazněji prosadil až ke konci zápasu. Jediným střelcem v první a druhé třetině byl domácí Kapoun, a tak liberečtí vedli po dvou třetinách 2:0, když je v brance výrazně podržel Jína svými zákroky i na začátku třetí třetiny.

Až potom se konečně probudili domácí střelci, kteří nasázeli pět branek během šesti minut, a rozhodli tak o zisku prvních letošních tří bodů. V závěru již jen korigoval na konečných 7:1 pro domácí hostující Monik.

Branky: 11. Kapoun (Dušek), 31. Kapoun (Polák, Maděra), 52. Horák (Černý F.), 54. Polák (Maděra), 56. Šebesta K. (Baran), 57. Ubry (Šebesta K.), 58. Horák (Černý P.) - 58. Holubec. PSK: Jína, Černý P. - Číž, Žák - Ubry, Kapoun - Dlouhý, Horák - Černý F. - Křikava, Vozák - Šebesta K. - Baran, Dušek - Maděra - Polák. Střely na branku: 26:23. Vyloučení 3:7, bez využití.

PSK Liberec - HC Jičín 2:3 (0:3,1:0,1:0)

Do utkáni vstoupil domácí tým náporem, ale bohužel góly dávali hosté, a to rovnou tři během první třetiny. To byla nádherná ukázka produktivity, kdy hráči Jičína z minima šancí dokázali vytěžit maximum, a naopak domácí nedokázali proměnit ani jednu gólovou příležitost.

Proto do druhé třetiny udělal domácí trenér Jaroslav Kolařík několik změn v sestavě, což přineslo zlepšení a nakonec i snížení z hole Milera. Víc se bohužel domácím nepodařilo, a tak poslal trenér do třetí třetiny pouze deset nejlepších hráčů. Přišel obrovský nápor, který opět přinesl snížení na rozdíl jedné branky.

Hosté byli pod velikým tlakem a evidentně jim ubývali síly, když vyslali na brankáře Jínu pouhé tři střely. Jenže liberečtí střelci neměli svůj den, takže si hokejisté z Jičína odvážejí tři body, hlavně díky vyhrané první třetině.

Branky: 37. Miler (Šebesta K.), 50. Měrtl (Černý F., Vozák) - 6. Vajsejtl (Mašek, Pletka), 13. Pletka (Vajsetl), 18. Lenc (Starý). PSK Liberec: Jína, Číž - Černý P., Měrtl - Žák, Dlouhý - Kapoun, Vozák - Černý F. - Baran, Maděra - Šebesta K. - Křikava, Dušek - Miler - Polák. Střely na branku: 31:21. Vyloučení: 7:4, využití: 0:1.