Domácí se v první třetině museli bránit celkem šest minut v oslabení, Liberec se ale prosadil až ve 28. minutě, kdy do sítě prošla střela Pyrochty. Mohla přijít okamžitá odpověď, ale Petr Sýkora trefil jen tyčku.

Utkání 47. kola Tipsport extraligy ledního hokeje se odehrálo 4. února v liberecké Home Credit areně. Utkaly se celky Bílí Tygři Liberec a HC Sparta Praha. Na snímku je brankář Roman Will.

Až během pardubické přesilovky vyrovnal Sacha Treille, od něhož se puk odrazil za brankáře Willa.

Do vedení poslal Dynamo Matěj Beran, jenž vyhrál boj o puk ve skrumáži před brankou. Liberečtí hráli poslední tři minuty v šesti, ale trefili jen tyčku. Dvakrát puk ještě těsně minul prázdnou branku Liberce.

Utkání 46. kola WSM ligy ledního hokeje se odehrálo 3. února v liberecké Home Credit areně. Utkaly se celky HC Benátky nad Jizerou a Rytíři Kladno. Na snímku je Petr Nedvěd.
Loučení Petra Nedvěda v slzách: "Střelu si asi odnesu do hrobu," říká legenda

PARDUBICE - LIBEREC 2:1
Fakta – branky: 35. Treille (Tomášek, Hrabal), 46. Beran (Perret, Dušek) – 28. Pyrochta (Lakatoš, Redenbach). Rozhodčí: Pavlovič, Hodek – Frodl, Komárek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 7595. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:0.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Hrabal, Mojžíš, Holland – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – D. Tůma, Tomášek, Treille – M. Kaut, Poulíček, T. Svoboda – Perret, Dušek, Beran. Trenéři: Holaň, Marek a Janecký.

HC Bílí Tygři Liberec: Will – Pyrochta, Ševc, Kolmann, Šmíd, Jánošík, Derner – Ordoš, P. Jelínek, M. Kvapil – Bakoš, Bližňák, L. Krenželok – Lakatoš, Redenbach, Jašek – A. Dlouhý, J. Stránský, J. Vlach. Trenéři: Pešán a Mlejnek.