Duel mezi Varnsdorfem a Libercem se uskuteční až na konci listopadu.

Českolipští hokejisté přivítali na svém ledě třetí Turnov, proti němuž chtěli už konečně bodovat. Po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné 4:4 a před poslední dvacetiminutovkou tak bylo vše otevřené.

Až v závěrečných deseti minutách rozhodli Turnovští o tom, že si z České Lípy odvezou všechny body za vítězství 7:4.
Třemi body za gól a dvě asistence se na výhře hostů podepsali Jan Zákoutský a Jan Kotyza.

FRÝDLANT NEZKLAMAL

Frýdlant potvrdil roli favorita v duelu s Lomnicí nad Popelkou. Po třech minutách od úvodního buly to vypadalo, že diváci budou svědky dramatické podívané.

Ovšem poté se domácí utrhli až do vedení 7:1. Třetí třetina se dohrávala víceméně z povinnosti a ačkoliv Lomnice ještě dokázala snížit, tři body si Frýdlant už vzít nenechal.

TŘÍGÓLOVÝ MATĚJKA

Hattrickem a jednou asistencí se blýskl frýdlantský Vojtěch Matějka. Střetnutí mezi Varnsdorfem a Slavojem Liberec je na programu až 29. listopadu od 19 hodin.

V tabulce se Frýdlant bodově dotáhl na vedoucí Jičín, ale ten má utkání k dobru. Česká Lípa zůstává na chvostu bez bodového zisku.

O následujícím víkendu se budou hrát tři zápasy. Varnsdorf hostí Lomnici, Turnov přivítá Jičín a Slavoj Liberec si to rozdá s Českou Lípou.

LEPŠÍ ČASY V LÍPĚ

Dočká se Lípa prvních bodů, nebo bude nadále paběrkovat? Nutno dodat, že českolipští fanoušci pamatují mnohem lepší časy. V minulosti se totiž u Ploučnice hrála druhá hokejová liga a hlavně ve své první sezoně byli tehdejší Predátoři hodně nebezpeční.