Bílí Tygři v prvních dvou týdnech měsíce září zavítají na hlavní náměstí čtyř měst Jizersko-Lužického regionu v rámci své předsezónní speciální Roadshow. Zábavný program, kterého se aktivně zúčastní i hráči „A" týmu Bílých Tygrů, nejprve viděli fanoušci z nedalekého Jablonce nad Nisou a lidé v německé Žitavě. Dnes Bílí Tygři nejprve představí na náměstí Českého ráje v Turnově a celá roadshow vyvrcholí ve úterý 8. září, kdy se uskuteční už tradiční Tygří den před libereckou radnicí. Program se na hlavních náměstích jednotlivých měst rozjede v 16:00, s výjimkou liberecké zastávky, kde celá show začne v 16:30.

Tygří den

Tygří den před libereckou radnicí vypukne na náměstí dr. Edvarda Beneše v úterý 8. září v 16:30 a v porovnání s ostatními zastávkami Roadshow nabídne rozšířený a bohatší program.

Úvod bude patřit tanečníkům a tanečnicím A-Stylu Liberec. Připraveny jsou ukázky dětského aerobiku v podání nejmladších kategorií, i hip-hop v podání skvěle sehrané skupiny seniorů, která už získala řadu ocenění v tanečních soutěžích. Prostor samozřejmě dostanou i naše TigersCats.
V půl šesté je nachystána autogramiádou kompletního A týmu, kde nebudou chybět ani nové zvučné posily, včetně reprezentantů Martina Ševce, Michala Birnera a Michal Řepíka.

"I v Liberci budou připraveny soutěže pro děti i dospělé o vstupenky na hokejová utkání, nebo o Tygří dres podepsaný hráči Bílých Tygrů. V rámci programu oceníme také autora nejlepšího snímku v naší letní fotografické soutěži, kterému kapitán týmu Jan Výtisk předá permanentní vstupenku na novou sezónu," informoval mluvčí Bílých Tygrů Martin Kadlec.

Velkým lákadlem je bezpochyby také bungee trampolína či umělá ledová plocha, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet trénink bruslení pod dohledem zkušeného hokejového trenéra. Tygří den se neobejde ani bez tradiční střelby na branku, či nácviku dalších dovedností s hokejkou a pukem. Na programu bude též módní přehlídka nové kolekce oblečení z Tygřího fanshopu.

RoadshowProgram Roadshow v Jablonci, Žitavě a Turnově má hned několik lákadel. Tím hlavním je autogramiáda vybraných hráčů A týmu, kteří se budou podepisovat na nové podpisové kartičky pro sezónu 2015/2016. Dále se návštěvníci mohou těšit na prohlídku tygřího autobusu, ve kterém hráči cestují k venkovním utkáním. Chybět nebudou soutěže pro děti i dospělé o zajímavé ceny, včetně volných vstupenek na první extraligová utkání. Představí se také nový tygří maskot, atmosféru rozveselí roztleskávačky A stylu Liberec a na LED obrazovce budou k vidění zajímavá videa ze zákulisí přípravy extraligového týmu na novou sezónu.

Zastávky roadshow:
1. 9. Jablonec nad Nisou, Mírové náměstí, 16:00
2. 9. Zittau, Marktplatz, 16:00
7. 9. Turnov, náměstí Českého Ráje, 16:00
8. 9. Liberec, náměstí dr. Edvarda Beneše, 16:30