Mladý brankář naposledy nastoupil za libereckou kategorii U20 v sezoně 2020/2021, poté působil čtyři sezony v zámoří. Před svým návratem působil v Litoměřicích, s Tygry podepsal sezonu do konce sezony s opcí na dva roky.

„Pár dní zpátky mi volal Martin Láska, pak přišla nabídka od klubu. Vracím se do známého prostředí, spoustu kluků tady znám. Je tu mladý tým, který hraje dobrý hokej. Těším se," přiznává čerstvá akvizice pro klubový web.

Hokejové utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji mezi HC Dynamo Pardubice (v bíločerveném) a Bílý Tygři Liberec v pardudubické enterie areně.
Tygři vyloupili lídra. Nebyli jsme lepší, ale bojovností vyhráli, uznal Pešán

Pařík se pod Ještěd vrací po čtyřech sezonách v zámoří, kde postupně chytal v juniorských soutěžích WHL a USHL, v posledních dvou letech pak působil především v East Coast Hockey League a do pěti utkání naskočil i za Ontario Reign, farmu Los Angeles Kings. Letošní sezonu začal v prvoligových Litoměřicích, kde držel úspěšnost zákroků přes 91 %, píše se dále na stránkách libereckých hokejistů.

U Bílých Tygrů působil dvaadvacetiletý brankář mezi lety 2017-2020. Nejvíce startů zaznamenal za juniory, celkem osmnáctkrát pak naskočil i za tehdejší farmu v Benátkách nad Jizerou a několikrát se také objevil na střídačce jako náhradník u A-týmu.