Dva zápasy se odehrály v rámci 16. kola Lomnice nad Popelkou využila domácího prostředí, když i díky dvěma gólům z přesilovek porazila Frýdlant 6:2. Česká Lípa pak doma bojovala proti druhému Jičínu. Hostující brankář David Kořínek byl neomylný, Jičín si odvezl výhru 3:0. Utkání Varnsdorf – Turnov se hraje v neděli 19. prosince.

V rámci 17. kola se odehrál kompletní program. Lídr z Turnova doma přivítal Českou Lípu. Domácí hosty přestříleli, dali dvě branky v přesilovce a vyhráli 6:3. Nutno říct, že hosté kousali, přesto spadli na předposlední místo v tabulce.

Bláznivé utkání se hrálo v Jičíně, kde domácí porazili Lomnici nad Popelkou 7:3. Druhý tým krajské ligy rozhodl v poslední třetině, kterou vyhrál 4:0. V utkání využil hned čtyři přesilovky, poslední dvě branky dal dokonce ve vlastním oslabení.

Liberecký Slavoj si proti poslednímu Varnsdorfu s chutí zastřílel. První třetina ještě skončila 2:2, jenže pak už na ledě řádil Liberec, který nakonec vyhrál drtivě 13:4.

Výsledky, 16. kolo: Lomnice n. P. - Frýdlant 6:2 (3:0, 0:0, 3:2) B: Junek 2, Maťátko, Černý, Rydval, Drahoňovský – Matějka, F. Rubeš. Česká Lípa – Jičín 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) B: Průšek, Žalud, Dvořák.

17. kolo: Turnov – Česká Lípa 6:3 (2:0, 1:1, 3:2) B: Maděra 2, Maďar, Hloušek, Vondrášek, Zákoutský – Češka 2, Holčák. Jičín – Lomnice n. P. 7:3 (0:1, 3:2, 4:0) B: Průšek 3, Žalud, Pilař, Kollman, Prokop – Mizera 3. Slavoj Liberec – Varnsdorf 13:4 (2:2, 6:2, 5:0) B: Šesták 5, Herda 2, Dospěl 2, Adamec, Peřina, Liška, Tomíček – Arnold 2, Pešek, Matějka.

Tabulka: 1. Turnov 35 (98:39), 2. Jičín 33 (68:46), 3. Frýdlant 18 (63:67), 4. Lomnice n. P. 18 (37:44), 5. Slavoj Liberec 16 (60:69), 6. Česká Lípa 15 (62:76), 7. Varnsdorf 6 (41:88).