Liberec protrhl střeleckou smůlu 9. minutě, kdy Bulíř využil přesilovku. Na začátku druhé periody hráli hosté druhou přesilovku a vstřelili druhý gól. Prosadil se Valský. Chomutov pak vrátil do hry Klhůfek, ale těsně před druhou sirénou se prosadil opět v přesilovce Bulíř. Poslední dějství už žádnou změnu nepřineslo.

Přátelské utkání mezi týmy Bílí Tygři Liberec a BK Mladá Boleslav se odehrálo 9. srpna v liberecké Home Credit areně. Na snímku je Michal Bulíř.
Tygři propadli v Plzni. Hráli jsme moc složitý hokej, řekl Pešán po prohře 0:4

Chomutov - Liberec 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 33. Klhůfek (Štich, V. Růžička ml.) - 9. Bulíř (Lenc), 23. Valský (L. Hudáček, Stříteský), 40. Bulíř (M. Kvapil, Ševc). Rozhodčí: Hradil, Kika - D. Jelínek, Hynek. Vyloučení: 6:6, navíc Skokan (Chomutov) 10 min. Využití: 0:3. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:0. Diváci: 3746
Chomutov: Š. Lukeš - Valach, Jank, Knot, Štich, Trefný, Dietz, J. Mrázek - Klhůfek, V. Růžička ml., Sklenář - Skokan, Huml, Tomica - J. Stránský, Vantuch, Koblasa - Chlouba, Šťovíček, A. Dlouhý. Trenéři: V. Růžička st., Martínek a J. Šťastný.
Liberec: Schwarz - Stříteský, Derner, Doherty, Šmíd, Havlín, Ševc - L. Hudáček, P. Jelínek, L. Krenželok - Lenc, Bulíř, M. Kvapil - Valský, Redenbach, Ordoš - Teplý, Lakatoš, J. Vlach - Zachar. Trenéři: Pešán a Augusta.