Zájemci mohou vidět na vlastní oči zápasy s HV71 Jönköping (25. srpna) a Linköpingem HC (27. srpna), a zároveň také spatřit krásy Skandinávie.
Ceny zájezdu za osobu jsou následující: při 30 osobách - 8490,- Kč, při 35 osobách - 7490,- Kč, při 40 osobách - 6490,- Kč, při 45 osobách - 5990,- Kč. Jak je zřejmé, čím více fanoušků Tygrů pojede, tím levnější zájezd bude. Minimum pro uskutečnění zájezdu je 30 osob, maximum je 45 osob. Přihlásit se lze do čtvrtka 11. srpna na e-mailu info@scandiaczech.cz, s uvedením cenových variant, za kterých se zájemce zájezdu zúčastní. V pátek 12. 8. bude všem přihlášeným sděleno, zda se zájezd uskuteční a při jaké ceně.

Podobně jako u jiných sportovních akcí nabízí cestovní kancelář doplnění zájezdu o poznání švédské kultury a mentality obyvatel této země. U programové nabídky vychází z okruhu č. 1, lze tedy navštívit hlavní město Dánska – Kodaň, muzeum VOLVO a unikátní expozici živé přírody na Zemi v Universeu v Göteborgu, nebo lze poznávat krásy přírody v okolí penzionu.

V ceně zájezdu je zahrnuto: doprava lux busem, 3x ubytování, 3x polopenze Anneberg (3x večeře, 3 x snídaně), 1x vstup (zábavní park Liseberg), trajekty, pojištění CK proti úpadku a průvodce po celou dobu pobytu. Není zahrnuto: vstupenky na hokej (cca 200,- SEK za oba zápasy), pojištění léčebných výloh, které CK vyžaduje, vstupy dle programové nabídky. Doporučené vstupy: Dánsko: muzeum pivovaru Carlsberg (50,- DKK/os.- skupinová cena s ochutnávkou piva). Švédsko: Universeum (150,- SEK dospělí, 99,- SEK děti do 16 let), Volvo muzeum (35,- SEK skupinová cena), atrakce v zábavním parku Liseberg (40-60,- SEK za 1 atrakci), bageta v Göteborgu (35,- SEK).

Vstupenky na utkání zarezervuje klub Bílí Tygři Liberec, částku v SEK vybere průvodce během cesty a zaplatí na stadionech.

Z programu zájezdu:
1. den: ve večerních hodinách odjezd z ČR, tranzit přes Německo do Rostocku.
2. den: z Rostocku ranním trajektem do dánského Gedseru (2 h), přejezd přes Öresundský most do Švédska. V odpoledních hodinách příjezd na penzion, ubytování, poté zájezd na utkání Bílí Tygři – HV71 do Nässjö.
3. den: celodenní výlet do Göteborgu, na závěr návštěva zábavního parku Liseberg se zajímavou parkovou úpravou, nepřeberným množstvím květin a mnoha atrakcemi.
4. den: dopoledne volný program, odpoledne zájezd na utkání Bílí Tygři – Linköping do Linköpingu.
5. den: po snídani odjezd do Helsingborgu, přeplavení Öresundskou úžinou do Helsingoru (20 min), přejezd do Kodaně, prohlídka centra dánské metropole, přístavu, návštěva muzea piva Carlsberg. Z Kodaně přejezd do přístavu Gedser, odtud trajekt do Rostocku.
6. den: příjezd do ČR v ranních hodinách.