Junioři: Liberec – Šumperk 2:4 (0:2, 1:0, 1:2). Liberec zahájil sice aktivně, ale hosté v závěru třetiny, během půl minuty, dvakrát skórovali. Ve II. třetině Tygři snížili a navíc nastřelili dvakrát tyč. Zatímco Liberec v prostřední třetině nevyužil minutovou přesilovku pět na tři, ze stejné výhody hosté v závěrečné třetině již po 10 vteřinách zvýšili na 3:1. Tygři stihli ještě snížit, přesto vyšel hostům brejk a výhru si pojistili.

Branky a nahrávky: 23. Liška (Hataš), 52. Vopálka (Liška, Varga). Vyloučení: 8:9. Využití: 1:1. Liberec: Micka - Niko, Müller, Hataš, Hobza, Diviš, Sobotka, Drábek, Oppelt, Varga, Vopálka, Kedršt, Chochola, Skalický, Kopic, Jágr, Šorejs, Mizerík, Liška, Lemfeld, Bulíř.

Liberec – Opava 2:5 (1:1, 1:2, 0:2). Domácí se dostali do vedení z přesilovky, ale dobrý soupeř za deset minut vyrovnal. Liberečtí dokázali ještě jednou jít do vedení, ale pak stříleli jen hráči Opavy. V závěru nastřelili domácí tyč, ale snahu se vrátit ještě do zápasu power–play soupeř trestal pátým gólem.

Branky a nahrávky: 6. Bulíř (Müller), 23. Skalický (Bulíř). Vyloučení: 9:8. Využití: 1:0. Liberec: Micka - Niko, Hataš, Hobza, Drábek, Müller, Diviš, Sobotka - Mizerík, Šorejs, Jágr - Vopálka, Liška, Oppelt - Bulíř, Skalický, Chochola - Lemfeld, Varga.

Dorost: Vítkovice – Liberec 3:5 (0:2, 3:1, 0:2). Tygři vedli v 11. minutě o dvě branky a byli lepší. Domácí ve II. třetině stihli vyrovnat, ale za dvě minuty již Liberec opět vedl. V posledním dějství si náskok pohlídal a přidal další dva úspěchy. Jaroslav Vlach se prosadil hattrickem.

Branky a nahrávky: 9. Bittner (Šetka, Čechura), 11. Vlach (Filippi, Jánošík), 32. Říha (Miškovský), 41. Vlach (Bittner), 52. Vlach (Filippi, Urban). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Liberec: Jelínek - Dám, Jánošík, Říha, Bartejs, Čechura, Rohal - Vlach, Filippi, Urban - Miškovský, Příkazský, Maďar - Bittner, Šetka, Morong.

Opava – Liberec 0:4 (0:1, 0:2, 0:1). Tygři předvedli kvalitní výkon a soupeře dokázali přestřílet. Ten s nimi držel krok první třetinu, pak již Liberec ovládl led a dokázal se střelecky prosadit. Jelínek v brance udržel čistý štít.

Branky a nahrávky: 15. Kouba (Jánošík), 23. Šetka (Urban, Bittner), 38. Morong (Jánošík, Vlach), 53. Bittner (Rohal). Vyloučení: 8:7, navíc Jaroš (O) 10 min. Využití: 0:1. Liberec: Jelínek - Bartejs, Bednárik, Jánošík, Říha, Čechura, Rohal - Urban, Bittner, Filippi, Kouba, Šetka, Maďar, Morong, Miškovský, Vlach.