Dorost je tak v tabulce pátý, tři body za vedoucí Slavií. Junioři zatím drží devátou příčku.

Junioři: Plzeň – Liberec 4:5 s. n. (1:0, 1:1, 2:3 – 0:0 – 0:1)

V první třetině se hrálo opatrně a hodně se i bránilo. Liberec měl dva nadějné úniky, ale do vedení se dostali domácí v posledních vteřinách třetiny. Ve 23. minutě Liberec z přesilovky vyrovnal a oba celky měly řadu šancí, zejména v častých přesilovkách. Ale úspěšná byla gólově jen Plzeň. Ve III. třetině Skalický z trestného střílení za faul vyrovnal a pak Liberečtí dalšími dvěma góly otočili zápas na 4:2. Chybělo deset minut do konce a domácí si vynutili tlak, který umocňovali v přesilovkách. Dokázali vyrovnat a šlo se do prodloužení. V něm Tygři hráli dvě minuty neúčinnou přesilovku čtyři na tři. Nakonec tedy rozhodly úspěšné samostatné nájezdy, v nichž se předvedl Liška.

Branky a nahrávky: 23. Liška (Kedršt), 42. Skalický, 50. Niko (Mizerík, Liška), 51. Bulíř (Skalický), 65. Liška. Vyloučení: 10:12. Využití: 1:2. Střely na branku: 37:50. Liberec: Sklíba - Niko, Müller, Pulec, Hobza, Kulda, Sobotka - Klíma, Bulíř, Kedršt, Vlach, Skalický, Filippi, Vařecha, Mizerík, Liška, Lemfeld, Vašek.

Liberec – Chomutov 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)

Domácí měli skvělou pětiminutovku, v níž dokázali vstřelit tři branky soupeři, který od 4. minuty vedl. Hrál se kvalitní a vyrovnaný hokej a Liberec již nedokázal v dalších 45 minutách přidat další branku. Hosté zdramatizovali průběh ve II. třetině gólem na 2:3, ale víc jim Liberečtí nedovolili.

Branky a nahrávky: 11. Bulíř (Kedršt, Klíma), 13. Kedršt (Bulíř, Klíma), 15. Mizerík (Skalický, Sobotka). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Liberec: Sklíba - Niko, Müller, Hobza, Kulda, Sobotka, Pulec - Klíma, Bulíř, Kedršt - Vlach, Skalický, Filippi - Vařecha, Mizerík, Liška - Lemfeld, Vašek.

Dorost: Liberec – Plzeň 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Hosté byli v celém zápase lepší, ale domácí se vždy dokázali probrat v pravý čas, aby skórovali. Nejprve po náporu hostů v 7. minutě dal na 1:0 Maďar. Hosté zaslouženě ještě do konce třetiny vyrovnali a ve II. třetině otočili na 2:1. Liberec se pak zmátořil a vyrovnal na 2:2. Aktivní Plzeň v úvodu poslední třetiny vstřelila gól na 3:2. Ale od 51. minuty musela čelit tlaku Liberce, který hrál dvojnásobnou přesilovku. Za dvanáct vteřin ji využil Maďar a za chvilku přidal jistotu na tři body Slivka. Plzeň sice bojovala a snažila se aspoň o bod, Liberec však odolal.

Branky a nahrávky: 7. Maďar (Mikyska, Jandejsek), 34. Hloušek (Maďar), 52. Maďar (Bednárik), 53. Slivka (Psota, Urban). Liberec: Jelínek – Dám, Beránek, Bednárik, Najman, Jandejsek, Čechura – Hloušek, Mikyska, Maďar – Morong, Bittner, Schutz – Psota, Urban, Slivka – Beníšek, Kouba, Pálek.

Chomutov – Liberec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Utkání bylo velice vyrovnané. O vítězství hostů rozhodlo větší štěstí v koncovkách. V I. třetině se jako první prosadili hosté, kdy se Bittner dostal do samostatného úniku. Liberec šel do dvougólového trháku gólem Maďara ve 33. minutě. Nicméně minutu poté se podařilo domácím snížit přesnou střelou Wszolka. Do třetí třetiny vstoupili lépe opět hosté, kteří měli první slovo Bittnerem. Chomutovští dokázali už pouze korigovat výsledek na 2:3.

Branky a nahrávky: 13. Bittner (Morong), 33. Maďar (Dám), 50. Bittner (Dám, Slivka). Liberec: Blažek – Dám, Beránek, Bednárik, Najman, Jandejsek, Čechura – Hloušek, Mikyska, Maďar – Morong, Bittner, Schutz – Psota, Urban, Slivka – Beníšek, Kouba, Pálek.