Hned dvakrát se popral Dominik Lakatoš s Richardem Jarůškem. „Je to vyhrocené, ale to k tomu patří.  V prvním případě jsem nevěděl, co se děje, v druhém to byla pěkná bitka," komentoval své šarvátky Lakatoš.

Vedete 2:0. Splněný cíl, že?
Jsme krok od postupu, který jsme si strašně přáli a za kterým jdeme. Je to paráda, zvládli jsme dva těžké domácí zápasy a už se v hlavě připravujeme na páteční odvetu.

Když se ohlédnete za posledními dvěma zápasy. Co na Spartu platí?
Hrajeme prostě náš hokej. Jak jsem řekl už dávno, tým si pěkně sednul. Hrajeme výborně jako tým, jeden za druhého. To je šance, jak udělat úspěch.

Na poměry extraligy bylo k vidění hodně pěstních soubojů. Do dvou z nich jste se zapojil i vy. Jak jste je viděl?
Je to vyhrocené, patří to k tomu. Není to nic neobvyklého. U prvního z nich jsem ani nevěděl o co jde, a už tam lítaly rány. Tak to prostě je, je to hokej. U druhé bitky s Richardem Jarůškem už jsme shodili rukavice oba, byli jsme připravení a myslím, že to byla pěkná bitka.

Odnesl jste si ze souboje nějaké šrámy?
I kdyby mě kopl kůň, tak mě nic bolet nebude.

Je možné, že se na ledě ještě v této situaci potkáte?
Ničemu se nebráním, ale pojedeme na Spartu s tím, že chceme postoupit do čtvrtfinále. Určitě nebudou náš cíl nějaké potyčky.

Bude to na Spartě jiné?
Bude to hlavně o nás a o tom, jak budeme hrát a co povolíme soupeři. Nekoukáme se na hru Sparty, ale snažíme se maximálně soustředit na náš herní projev.