Tým hokejistů z České Lípy se po krátkém rozhodování připravil na odjezd domů, prostě je počasí odradilo. Takže zůstaly čtyři týmy odvážlivců, které se rozhodly, že budou bojovat a tento turnaj si užijí se vším všudy.

Tímto nastal zlom i v počasí, které se začalo umoudřovat a ze silného deště se stávalo mrholení. První dva zápasy se odehrály ještě na „mokrém“ kluzišti, ale počasí se s rostoucím nadšením malých hokejistů velmi rychle měnilo a na chvilku se objevilo i sluníčko. Od té doby pokračovala úspěšná hra libereckých hokejistů bez jediné kapky až do konce turnaje a déšť se začal opět hlásit až při vyhlašování výsledků, kdy si Bílí Tygři přebrali zlaté medaile a pohár pro vítěze. Zlato si Bílí Tygři zasloužili svou odvahou, nasazením i skvělou souhrou, kterou si vybojovali celkové skóre 25:11. V prvním zápase zdolali Frýdlant 5:2, ve druhém přehráli Lomnici n. P. vysokým rozdílem 13:3.

Poslední rozhodující zápas s Jabloncem byl velmi dlouho vyrovnaný, ale Tygři nezklamali a nakonec vyhráli o gól 7:6. Největší boj ale všichni malí hokejisté svedli s počasím, které tentokrát hravě přehráli.