Zatímco Bílí Tygři ve 30. kole extraligy podlehli na domácím ledě hostujícím Pirátům 1:2, tak malí Bílí Tygříci na turnaji v Chomutově přímo excelovali. Právě zde chomutovští Piráti uspořádali dvoudenní Mikulášský turnaj 3. tříd v minihokeji, kterého se zúčastnilo osm týmů malých nadšenců. Bílí Tygříci Liberec bojovali o postup ze skupiny s kluky z HC Mountfield České Budějovice, které přehráli 22:8.

Dalším soupeřem byli hokejisté z Litvínova, skóre se tentokrát vyšplhalo na konečných 41:6. A poslední překážkou pro postup do semifinále byli Letci z Letňan, se kterými Tygříci sice remizovali, ale výsledné skóre celého dne rozhodlo ve prospěch libereckých hokejistů. Tímto výsledkem si Tygříci zajistili postup z 1. místa ve skupině. V semifinále se utkali s domácími Piráty, které svou cílenou a přesnou hrou přehráli 18:10. Ve velkém finále je čekali soupeři z pražské Slavie. Byl to velmi vyrovnaný a napínavý boj, v němž se hokejové štěstí nakonec přiklonilo na libereckou stranu a Tygříci se mohli radovat z titulu mistrů.

Za velkého aplausu a gratulací si malí Bílí Tygříci přebrali zasloužený velký pohár pro vítěze, cinkalo se zlatými medailemi a bouchalo se dětské šampáňo.

Sestava vítězů: brankáři Franz, Solenský, Vopravil, hráči A - Dědek, Culek, Havlíček, Knébl, Meisel, Smutný, Šíma M., Šíma O., Tomas, hráči B - Bořil, Had, Kašpar, Krebs, Kříž, Oberreiter, Svatuška, Šimáněk, Šmejkal, Várady.