Jisté také je, že čtvrtfinále začnou na domácím ledě. Sice ještě neznají svého soupeře, ale navzdory tomu klub začíná s prodejem vstupenek na první dvě domácí utkání čtvrtfinále play-off.

Od 2. března až do konce základní části, tedy do pátku 6. března, mohou všichni majitelé permanentních vstupenek využít svého předkupního práva na svá místa i možnost přednostního dokupu dalších vstupenek.

Hokejisté Liberce nechali všechny body v Plzni.
Drsná bitka v Plzni! Indiáni přemohli Bílé Tygry

Ve stejném termínu lze zakoupit lístky také online prostřednictvím společnosti Ticketmaster. V pondělí 9. března od 9 hodin pak bude zahájen volný prodej vstupenek na první dva duely čtvrtfinále. Tyto zápasy se budou hrát 18. a 19. března. Časy začátků obou utkání jsou v jednání.

Majitelé klubových sedaček mají zápasy čtvrtfinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Držitelé permanentek ze základní části sezony 2019/2020 pak mají aktuálně předkupní právo na vstupenky na první dva domácí zápasy čtvrtfinále.

Duel první fotbalové ligy mezi Teplicemi a Libercem byl odložen z důvodu nezpůsobilosti hrací plochy.
Duel první fotbalové ligy mezi Teplicemi a Libercem byl odložen!

Tohoto práva mohou využít od pondělí 2. března od 9 hodin. Lístky budou na Rotundě Home Credit Areny prodávány pouze po předložení permanentní vstupenky, v rámci online nákupu až po registraci majitele permanentky v síti Ticketmaster. Každý majitel permanentky si kromě vstupenky na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupenku na jiná místa.

Maximální počet k dokupu je však omezen na tři vstupenky. Celkem tedy lze na jednu permici zakoupit čtyři vstupenky.

Kometa porazila Liberec 3:2.
Vítězové Prezidentského poháru nestačili na Kometu, rozhodl Němec

Na čtvrtfinále se ceny vstupenek pohybují od 230 Kč do 380 Kč.

Pro děti do 140 cm platí zlevněné vstupné v ceně 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou nabízeny.