Poprvé v historii mají fanoušci libereckých Bílých Tygrů možnost koupit si s předstihem vstupenky na jakýkoliv domácí zápas v základní části už v létě. Vstupenky se začaly prodávat od pondělí 26. srpna. Příznivci si mohou svá místa zajistit buď na Rotundě Home Credit Arény, nebo online skrz síť Ticketmaster.

Základní cenová hladina lístků se bude pohybovat od 160 Kč do 380 Kč. „V nové sezoně jsme připravili takzvaný dynamický ticketing, což v praxi znamená, že se ceny vstupenek budou měnit v průběhu času, a to v závislosti na diváckém zájmu o jednotlivá utkání nebo podle atraktivity soupeře,“ říká marketingový manažer Dominik Jakubec.

„Ceny se v závislosti na atraktivitě soupeře a času nákupu mohou lišit v řádu několika desítek korun, nicméně vstupenky pro děti a do sektoru fanklubu zůstanou po celou sezonu neměnné v základních cenových hladinách,“ dodal Jakubec.

„Důležité je také dodat, že platnost základních cen na všech 26 zápasů garantujeme až do prvního extraligového zápasu,“ uzavřel.

První domácí utkání čeká na Liberec v neděli 15. září, kdy od 16 hodin hostí pražskou Spartu.

Ještě předtím se ale liberečtí Bílí Tygři představí v Lize mistrů. Pouť evropskou soutěží zahájí na půdě Belfastu a Luley, aby následně oba soupeře vyzvali před vlastními fanoušky v Home Credit Aréně.

Odveta s Belfastem je na programu ve čtvrtek 5. září od 19:45 a druhý boj s Luleou začne v neděli 8. září od 14 hodin. Třetím sokem ve skupině Ligy mistrů bude Augsburg, s nímž se Liberec utká v říjnu.