BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

Rozhodující utkání o prvenství v turnaji Tipsport Cupu začalo pro domácí šokem. Už v osmé vteřině inkasovali branku z hole Klimenty. Pak se hrál až do konce třetiny svižný hokej, ale branka nepadla. V úvodu II. třetiny zabránil gólman Vošvrda náhodně šanci domácích.

V polovině třetiny měl šanci na vyrovnání Handlovský, ale minul branku. Vyrovnání se Boleslav dočkala chvíli poté zásluhou Loskota a po smolném začátku dokázala otočit výsledek, když ji do vedení poslal Bahenský. Na začátku III. třetiny byli Tygři blízko k vyrovnání, ale několika skvělými zákroky se blýskl domácí brankář Valent a Boleslav podržel.

Liberečtí se dočkali vyrovnání Plodkem v přesilové hře. Pak měli hodně štěstí, když puk po Fabušově střele neskončil v brance. Rozuzlení přišlo v 58. minutě, kdy David Vrbata rozhodl o domácí výhře. Hostům nepomohla ke změně výsledku ani power-play.

Branky: 32. Loskot (Nouza, Gajovský), 37. Bahenský (Divíšek, Boháč), 58. David Vrbata (Bahenský, Žabka) – 1. Klimenta (Čakajík, Nedvěd), 52. Plodek (Víšek). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. Diváci: 1200. Liberec: Vošvrda (Nedvídek) – Čakajík, Hunkes, Rýgl, Pavlů, Říha, Kolmann, Derner – Podkonický, Nedvěd, Klimenta, Víšek, Plodek, Dušek, Kica, Urban, Tomíček.