Není novinkou, že liberecké Tygry jezdí především na domácí zápasy podporovat početná skupinka fanoušků z Německa, která se navíc stále rozrůstá. Bílí Tygři si jejich fandění velmi váží, což dokazují tím, že si pro ně v předchozích letech připravili doprovodný program. V této tradici pokračují také letos.

„Bezesporu vnímáme neustále rostoucí zájem o Bílé Tygry a český hokej obecně mezi hokejovými fanoušky na druhé straně česko-německé hranice. Víme, že na naše domácí zápasy vždy zavítá několik stovek příznivců z Německa a také stále roste počet německých majitelů permanentek a klubových karet,“ vysvětluje důvod rozšířeného doprovodného programu pro německé fanoušky marketingový manažer klubu Dominik Jakubec.

„Dvojjazyčný doprovodný program vnímáme jako jeden ze základních staveních kamenů, jak ještě více našim zahraničním fandům přiblížit české hokejové prostředí,“ doplňuje Jakubec.

Speciální česko-německý doprovodný program letos připadne na utkání s Vervou Litvínov, které se odehraje v pátek 15. listopadu od 18 hodin a Bílí Tygři jej opět organizují v kooperaci s městem Žitava.

Ještě před startem samotného duelu se uskuteční symbolické setkání vrcholných představitelů měst Liberce a Žitavy v prostorách VIP Patra Home Credit Arény.

Obě strany se pak zúčastní také slavnostního ceremoniálu před úvodním vhazováním extraligového klání. Střetnutí bude opět moderováno dvojjazyčně a v přeshraničním duchu se ponesou i přestávkové soutěže na ledové ploše či na sociálních sítích klubu.

Ve fanshopu bude navíc pro tento zápas k dostání speciání edice šál právě pro fanoušky z Německa. Před reprezentační přestávkou se Bílí Tygři znovu dostali do formy, když vyhráli třikrát za sebou a konečně se jim povedlo zlepšit defenzivní činnost.

Jak si povedou proti Vervě?