PSK Liberec - Lomnice nad Popelkou 4:6 (1:1, 2:1, 1:4)

Aktivněji začali domácí, ale zabrzdil je gól již v 54. vteřině zápasu. Za necelých pět minut bylo vyrovnáno z hole Mizeríka a první třetina skončila nerozhodně. Ve druhé třetině byli domácí opět aktivnější, ale branku vstřelil soupeř. Do konce třetiny se však PSK po pěkných brankách Mizeríka a Ubryho podařilo otočit skóre. Ve třetí třetině přichází opět nekoncentrovanost domácích a opět jen po 55 vteřinách hry bylo srovnáno. Jen minutu nato dal liberecký Beníšek svoji první branku v týmu PSK a opět šli domácí do vedení. Pak však přišel jejich nevídaný kolaps - při vlastní přesilové hře a po hrubých chybách dvakrát inkasovali. To je dostalo do kolen a již se do konce duelu nevzpamatovali.

Branky: 5. a 30. Mizerík (Maděra), 38. Ubry (Mizerík, Maděra), 42. Beníšek (Černý) - 1. a 41. Vašek, 27. a 50. Rudiš, 49. Pavlas, 60. Špaček. Střely na branku: 28:29. Rozhodčí: Hanzlík - Daněk, Bosák. Vyloučení: 10:5, navíc Lemfeld (L) 10 min OT+OK, využití: 0:1, v oslabení: 0:2. PSK: Pyrochta, Kysilka - Ubry, Kapoun - Vorel, Šebesta H. - Číž, Kotrč - Maděra - Mizerík, Šostý - Černý - Šebesta K., Beníšek - Šorejs - Baran.